Mustangs Autoskola - Naudas slaukšana

Rodas iespaids, ka instruktors apzināti velk garumā apmācību.
Dēlam ir bijušas vairāk kā 50 braukšanas, un katru reizi ir kāda situācija vai iemesls, kāpēc netiek pielaists pie skolas braukšanas eksāmena. Rodas iespaids par "kāstuves" pamatotību, ko iepriekš jau esmu atsauksmēs lasījusi. Turklāt, viena nodarbība vairs nav 25 eur, bet no marta 33 eur.
Esmu devusi dēlam braukt brīvdienās pa pilsētu, kas arī pamato manas aizdomas par apzinātu ieinteresētību vilkt garumā.

08.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (5)

A AiK 09.06.2021

Varbūt dēls tomēr ir pilnīgs cirvis ?Protams ,ka mums jau šķitīs ka labi viss ,bet ka jau minejāt viemēr ir kaut kada situācija ! Nu tad šī situācija uz ceļa var būt izškirošā! Paņemta CSDD testa braucienu vai citu instruktoru vienu reizi un tad jau redzēs kurs te vainīgs

D Deivids1180 16.06.2021

Neņemiet vērā tos nosodošos komentārus, tas 90% ir autoskolas darbinieki, pabeidzot pesto autoskolu es, personīgi neeju SŪDZĪBAS portālā un neglābju savas skolas imidžu! Saprotiet jā, par ko es domāju...

I Inesa Nikolskaya 09.06.2021

Es arī nesaprotu šādu sūdzību autorus! 49 reizes viss bija kārtībā, bet 50 reizes sapratāt, ka instruktors ir slikts? Rave! Tad labāk nopirkt viņam elektrisko motorolleru!

A Antons Simonovs 10.06.2021

Labākā autoskola Rīgā! Es šeit mācījos un mierīgi pabeidzu!

е Елена Шакель 12.06.2021

Personīgi es esmu nenormāli apmierināts ar autoskolu un neko sliktu nevaru pateikt!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы