www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Braukšanas Instruktors Jevgeņijs Lepiksons

Mustangs Autoskola - Braukšanas Instruktors Jevgeņijs Lepiksons

Kad nolēmu iegūt autovdītāja tiesības, izvēlējos autoskolu Mustangs. Teorijas nodarbības nebija īpaši labas, bet ar to ir iespējams tikt galā patstāvīgi. Galvenā problēma ir braukšanas instruktors. Neesmu apmierināta ar to, ka
1. Maksāju par 1.5h nodarbību, bet īstenībā tā vienmēr sākusies 5 min vēlāk, beidzās 10-15 min ātrāk, pie tam nodarbības laikā bijuši 5-7 min pārtraukumi, kad instruktors smēķēja, nesniedzot nekādu kļūdu paskaidrojumu vai konstruktīvu padomju šajā laikā;
2. Instruktors bļāva, lamājās un izmantoja necenzūro leksiku, nodarbības laikā visu laiku skanēja viņa monologi par tēmām, kuras nav pieklājīgi pieminēt jaunas sievietes klātbūtnē (nezinu, kā korektāk būtu to nosaukt);
3. Nodarbības laikā atļāvās risināt savas personīgas problēmas, tādas kā veikala apmeklēšana, tikšanās ar savām paziņām utt., telefona sarunas skaļajā režīmā (arī skanēja privātā aspekta tēmas un necenzūra leksika)
4. Pēc 48! braukšanām nenoliku skolas izmēģinājuma braukšanas eksāmenu, pieļaujot 27! kļūdas. Saprotu, ka te var sākties diskusijas par manām intelektuālām spējām, taču pēc 5 nodarbībām ar citu instruktoru kļūdu skaits samazinājā 3 reizes. Un tas, manuprāt, kaut ko jau nozīmē.
Secinājumā gribu parteikt, ka šis instruktors nemāca pareizu mašīnas vadīšanas tehniku, neskaidro kļūdas ("Vai tad teorijā jums to nestāstīja?!"), pamatojoties uz to, ka "Tik un tā iesi uz eksāmenu ar kļūdām! Kad brauksi pati, tad jau sapratīsi un pati iemācīsies!" un nerespektē elementārās peiklājības normas saziņā.

F

Комментарии (3)

Dainis 22.06.2018

Tas ir jūsu subjektīvs viedoklis, katram ir bijis kāds labs un slikts skolotājs tas, ka viņš neder jums nenozīmē, ka viņš nederēs citiem, par tām pauzēm piekrītu, bet tā viņiem ir tāda, kā norma, jums bija visas iespējas mainīt instruktoru, tam jau vajadzēja būt skaidram pēc pirmajām 10 nobrauktajām stundām, 27 kļūdas pēc gandrīz 50 nobrauktām stundām, kaut vai ar pašu sliktāko instruktoru liecina par to, ka jums labāk izvēlēties apkārtējiem cilvēkiem drošākus pārvietošanās līdzekļus.

D Dom2 27.06.2018

Мустанг занимается выкачкой денег с курсантов . У них это поставлено на поток.
Система заключается в том , чтобы обязательные 7 вождений инструктор возит вас за свой счет, деньги за эти 7 вождения получает автошкола.
Только после 7 вождений инструктор начинает зарабатывать на вас. Естественно свои деньги он попытается отбить по максимуму. Количество вождений может быть бесконечно много, а знания равны нулю.
Скорее всего в Мустанге существует негласная ставка в 2000 еур , которые курсант должен оставить в автошколе. После того как курсант заплатит автошколе эту сумму, инструктора начинают вас чему то учить.

Хотя теорию в Мустанге , надо признать, преподают достаточно хорошо. Если не пропускаешь уроки по теории - правила будешь знать на все 100%.

A Alex77077 06.08.2021

Ничего не могу сказать про автошколу Mustang, но поддерживаю отзыв Frodo об инструкторе Jevgeņijs Lepiksons - редкий хам, полностью неадекватный персонаж. Более неподходящего человека для работы инструктором найти сложно.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы