www.sudzibas.lv Multi- ser Krāpšana, preces nepiegādāšana

Multi- ser - Krāpšana, preces nepiegādāšana

Sākšu ar lūgumu cilvēkiem kas ir varbūt saņēmuši preci pēdējās dienās viņu izsniegšanas vietā vai kur meklēt zemāk minētās personas un zemāk jau info par pašiem krāpniekiem.

Brīdinām neiesaistīties darījumos ar zemāk minētajiem uzņēmumiem un personām

- Sia "Multi-Services", Andrejs Visockis 081179-13003
- Sia "Kasija", Genādijs Jevdokimovs 310162-13011
- Sia "Maku Group" Andrejs Visockis 081179-13003
- Šīs Pašas Personas Turpina Krāpniecību Arī Shop4You.lv Un Mobex.lv

domājams jau lielākajai daļai jau ir zināms par proffit.lv un korbotex.lv ja nē zemāk links.
Visticamāk ir vēl vairākas mājas lapas un uzņēmumi ar kuriem šīs personās turpina apkrāpt cilvēkus. Varbūt kam vēl ir info var ielikt šeit lai vismaz censtos atmaskot iesaistītās personas un uzņēmumus jo valsts policija diez vai spēs pietiekami ātri likvidēt šo interneta veikalu karteli.

Nepadodaties un turpināt brīdināt cilvēkus un varbūt ar laiku šie cilvēki uzdursies uz lielākām "šiškām". Ja ir foto arī ar iesaistītajām personām lūgums padalīties

https://lvportals.lv/dienaskartiba/321535-informacija-pateretajiem-kuri-iegadajusies-preces-interneta-veikalos-proffit-lv-un-korbotex-lv-2020

G

Комментарии (1)

S shop4you.lv 11.11.2020

Sveicināti!

Esmu Andis Līcītis, interneta veikalu shop4you.lv un mobex.lv dibinātājs un vadītājs.

Saprotu jūsu sašutumu par krāpniekiem Latvijas i-veikalu vidē – tādi diemžēl ir, no tādiem cieš visi – gan pircēji, gan godīgi i-veikali – jo krāpnieki grauj i-veikalu reputāciju kopumā.

Tā kā jūs starp krāpniekiem minat manu interneta veikalu shop4you.lv un mobex.lv vārdus, esmu spiests jums paziņot sekojošo.

1) shop4you.lv un mobex.lv ir vienīgie i-veikali ar kuriem man jebkad ir bijusi jebkāda saistība. Kā arī, šiem diviem i-veikaliem nekad nav bijusi nekāda saistība ar jebkādām citām personām. Šie divi i-veikali ir manis dibināti un izveidoti

2) lai arī pieļauju, ka krāpniecību i-veikalu vidē nav ļoti vienkārši pierādīt, tomēr neuzskatu to par neiespējamu. Attiecīgi, ja reiz kāds šeit nāk klajā ar apgalvojumiem par krāpniecību manā virzienā vai saistībā ar maniem minētajiem i-veikaliem, lūdzu (un tāda būs arī tiesas prasība, ja līdz tādai nonāksim) nākt klajā jebkādiem pierādījumiem. Lūdzu pamatojiet savus apgalvojumus ar jebko, kas ir jūsu rīcībā, kas jūsuprāt liecina par manu vai šo divu i-veikalu saistību ar krāpniecību – dokumenti, naudas pārskaitījumi, sarunu ieraksti (šeit tiek apgalvota saistība ar vienu un to pašu balsi. Vai arī lūdzu tad vērsieties policijā ar iesniegumu (ko es vienmēr aicinu darīt pie jebkura krāpnieciska gadījuma) un sniedziet pierādījumus tur – labprāt aiziešu uz policiju pie pirmā uzaicinājuma. Pretējā gadījumā jūsu minēto es uzskatu par ne tikai tukšiem apgalvojumiem, bet arī par neslavas celšanu, kas var kaitēt manai saimnieciskajai darbībai. Un no šī izriet nākamais:

3) paturu tiesības vērsties policijā (un attiecīgi tālāk risināt lietu tiesā) ar iesniegumu par goda un cieņas aizskaršanu un neslavas celšanu. Jo vienkārši man cits nekas neatliks, lai aizstāvētu savu un savu uzņēmumu reputāciju

Nobeigumā vēlreiz pasvītroju, ka man nav nekādu pretenziju pret portālu www.sudzibas.lv (tāds noteikti ir vajadzīgs) un cilvēkiem, kas tajā raksta komentārus, taču katram izteikumam ir jābūt kaut minimāli pamatotam.

Ar cieņu,
Andis Līcītis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы