LV RU

Moller Auto Krasta - Bojājums

Sveicināti, es nesen nodevu automašīnu (automašīnai 7 mēneši) durvju krāsošanai. Plānotais darba laiks bija 3-4 darba dienas.
Ceturtajā dienā, nesagaidot zvanu, es piezvanīju pats un mani informēja, ka ir sabojājuši manu automašīnu (iebuktējuši jumtu!) .
Es palūdzu to nelabot, kamēr es pats nenovērtēšu zaudējumus.
Ierodoties nākamajā dienā, es ieraudzīju, ka viņi ir sākuši veikt remonta darbus.
Neskatoties uz to, ka man tika nodarīts finansiāls un morāls kaitējums, no servisa puses nebija nekādu kompensāciju vai atvainošanos.

Здравствуйте, недавно я сдавал машину (машине 7 месяцев) на покраску двери. Запланированное время работы было 3-4 рабочих дня.
На 4 день, не дождавшись звонка, я позвонил сам и мне сообщили, что они повредили мою машину (помяли крышу!) .
Я попросил, чтобы её не чинили до момента, пока я сам не оценю ущерб.
Приехав на следующий день, я увидел, что они все таки начали проводить ремонтные работы.
Не смотря на то, что мне был нанесён финансовый и моральный ущерб, со стороны сервиса не последовало никакой компенсации и извинений.

Ba

Ещё Moller Auto Krasta жалобы

Комментарии (3)

Tu Turkey901 22.01.2020

Tā, diemžēl, servisos gadās, kāda cita auto motors uzkrita Jūsu automašīnai uz jumta, taču remontu Jums neatteica un labošanu uzsāka nekavējoties.
Godīgi pateica, lai gan varēja noklusēt un pārcelt auto pabeigšanas termiņus izdomājot ticamu ieganstu, pa kluso salabot!

_b _Barons_ 22.01.2020

Ja no tādām lietām, kuras uzreiz atrisina, ir radies morāls kaitējums, tad kara gadījumā uz fronti memļakus nesūtam lai aizstāvētu sievas un dzimteni.

Vi vitols 24.01.2020

Kaktu servisā šādā situācijā tev neviens neko ne remontētu, pateiktu savāc savu auto un lasies!
Tu tagad te čīksti un centies iedzīvoties uz nabaga meistara darba ķibeli.
Jebkuram var gadīties netīši kautko sabojāt arī tev!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы