www.sudzibas.lv Minhauzena Pasaule Dabas taka, alus kauss taka

Minhauzena Pasaule - Dabas taka, alus kauss taka

Neiesaku! Samaksājām naudu ne par ko..viss ir novecojis. Nekas nav kopts. Apskates objekti jau nokalpojuši savu mūžu,ieauguši kokos tā, ka nevar redzēt, taciņa galīgi izpuvusi, visu laiku bija jāskatās zem kājām, lai neielūztu vai arī neuzkāptu uz kāda šķība dēļa un nenokristu. Vilšanās ļoti, ļoti liela un neiesaku citiem turp doties. Kauns ka par tādu taku vēl jāmaksā nauda.

27.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (3)

L Lailailai 27.06.2020

Man gan tur patika pērn oktobrī. Filings ir dabiskais mežs, kur koki atstāti dabai un kukaiņiem. Gluži pretēji-varu tikai ieteikt.

D Darbadrosibaspadome Ответ специалиста 30.06.2020

Uzrakstiet iesniegumu pašvaldībai (lai veic drošības pārbaudi)

ž Ženčiks 17.08.2020

Devāmies ar bērniem 15.08. 20 pastaigāties. Paņemam pašu garāko trasi 5 km, samaksājām naudu. Un... Vilšanās bija jau pēc 100 metriem. Taciņa vietām izpuvusi, bail bija iet, visu laiku jāskatās zem kājām. Figūras izpuvusas nodilušas lauztas. Skats nekāds. Un galu punktu pielika 45 punkts, kurš saucas puķu piramīda, jautajums īpašniekiem, jums tiešām bija žēl 20 euro lai iestādīt puķes šajā piramīda? Sapuvusi salauzta un puķes tur auga pēdējo reizi gadus 10 atpakaļ laikam. Fuj Fuj fuj jums. Neiesakām braukt uz turieni!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы