Mily.lv - Vissliktākais serveris/portāls, kāds jebkad redzēts
Šī ir absolūti visbriesmīgākā platforma, kādu jebkad esmu redzējusi un lietojusi! Portāls, acīmredzot, nav izstrādāts līdz galam un atbalsta e-pastā nāk tik vispārīgas atbildes, kuras parāda, ka darbinieki paši nesaprot, kā strādā (vai drīzāk nestrādā) šis portāls!
1. Vispirms neizdevās verificēt savu profilu caur smartID, tādēļ nācās piesaistīt bērnus vīra profilam.
2. Tagad vīrs nevar uzaicināt mani pievienoties viņa izveidotajam profilam, jo man neatnāk nekāds links uzaicinājuma e-pastā (lai gan atbalsta darbinieki apgalvo, ka uzaicinājums notiek ar linka palīdzību caur e-pastu) un arī manā profilā neviens uzaicinājums neparādās.
3. Izdzēst savu profilu, lai vīrs varētu vēlreiz mani uzaicināt piereģistrēties, neizdodas, jo visu laiku izlec 'datu ielādes kļūda'.
Šis neprašu izveidotais portāls jau nedēļu tērē manu laiku nervus!
Комментарии (6)
Loti slikta platforma, kura neverificè manu eparakstu!
Mily.lv šausmīga platforma, pilnīgi pievienojos citu cilvēku negatīviem komentāriem! Tik daudz laika un nervu iztērējusi, bet rezultāta nav. Un es neesmu vienīgais vecāks mūsu klasē, kurš JOPROJĀM nevar pievienot bērnu ēdināšanai. 30.09.2025
Tas ir ārprāts. Gandrīz veselu mēnesi ilga bezjēdzīga sarakste ar Mily lv. Viņi katru reizi apgalvoja, kā vairākkārt sutīja man linku ar apstiprinošo saiti, lai es varētu pamainīt e-pasta adresi.
Ne vienu reizi neatnāca nekāds links e-pastā (lai gan atbalsta darbinieki apgalvo, ka uzaicinājums notiek ar
linka palīdzību caur e-pastu vairākkārt) man šis links ne vienu reizi neparādījās. Kaut visas citas vēstules (bez linka) parādījās. Rezumē no Mily bija viennozīmīga: vaina ir manam "sliktam" e-pastam. Bet tagad, paplašinot citu cilvēku sūdzības, redzu, ka mans gadījums nav vienīgais.
Problēmu, var teikt, "atrisināja" tadā veidā, ka tagad man vēl ilgāk un grutāk ieiet šitā neērta portalā.
Piekrītu...Tik nervus savus izčakarēju...pilnīgi līdz asarām...tagad viss sanāca beidzot, atsūtīja linku ar QR kodu,ko itkā jārāda bērnam pie ēdiena saņemšanas,Nevar atvērt 🤣raksta ka nepareizs links un never vaļā😁omg...
Pilnīgi piekrītu sūdzībai. Tik nepārdomātu portālu gribas izmest miskastē, bet nākas lietot, jo nav variantu! Kā var likt katru reizi ielogojoties, likt cilvēkam apstiprināt e-pastu. Tas aizņem laiku, otrkārt, tie e-pastu ne vienmēr uzreiz atnāk. Ja cilvēks sēž pie datora ok, bet manā ģimenē viss notiek telefonā. Un vispār briesmīga sistēma, ja pirms Mily ēdināšanu varējām atteikt līdz plkst. 8, tad tagad 7.30. Kad iestāde tik tikko pārgāja uz šo neērto sistēmu, es nesapratu, ka jāatsakās līdz 7.30, un tik daudz naudas esmu atstājusi, jo nauda tiek novilkta. Mūsu ģimenē uz bērnudārzu bērni tiek celti 7.30, jo dzīvojam blakus bērnudārzam, un es nevaru ātrāk paredzēt vai bērns tajā rītā pamostas saslimis, vai cita iemesla dēļ tomēr nedosies uz bērnudārzu. Iesniedzu 7.35 kavējumu, bet naudu jau novilka. Pagājušo gadu iesniedzu bērnudārza iestādei, ka vasarā bērni neapmeklēs bērnudārzu. Iestade nepaziņoja, ka tas jāpiesaka arī atsevišķi Mily sistēmai. Pamanīju, ka man novilka daudz naudas par neapmekletajām nedēļām. Rakstīju uz Mily vēstules, bet pretī pieturējās uz savu, un līgumu, jo bija jāatsaka atsevišķi.
Šausmīgi negatīva pieredze, ceru, ka kad bērni beigs savas gaitas esošajā iestādē, vairs nekad nesaskarsimies ar šo sistēmu.
Aizmirsu piebilst, ka Mily portāls telefonā arī nav izstrādāts līdz galam, jo daudzviet pazūd teksts, kuru redz tikai datorā, bet nav paredzēts telefona formātam.
“Mily” nosaukums arī pats par sevi jau izklausās neprofesionāli izstrādāts, pašmāju izveidots uzņēmums.