LV RU
www.sudzibas.lv Meta veikals Brāķēta prece

Meta veikals - Brāķēta prece

6. Septembra vakarā iegādājos džemperi ar vairums spīguļiem. Pārnesusi mājās konstatēju, ka vairāku spīguļi no abām piedurknēm nav, vienai pat 10 gb. To vietā vien līmes traipi. Tāda kvalitāte mani neapmierina un 7. Septembrī ap pl.13.30 devos preci atgriezt.
Metas vadītāja tādu variantu pat nepieļāva. Lai gan, es pati būdama veikala vadītāja un strādājot tirdzniecībā 20 gadus, zinu, ka iespēja veikt naudas atmaksu ar aktu par brāķētu preci ir iespējama. Tā vietā man piespiedu kārtā bij jāatrod sev vēlama prece un ne lētāka par esošo. Tas protams man neizdevās, sameklēju džemperi-ne pavisam ne tik greznu kā iepriekšējo, respektīvi atrastais bija par 2 eiro lētāks. Tātad-obligāti jāpērk (!... Pat atstāt izveidojušos starpību nedrīkst) vēl klāt kāda prece, piemaksājot naudu, kas nebūt neietilpa manos plānos.
Čeku šoreiz vairs nesaglabāju, jo steidzos ceļojumā, turklāt šeit atgriezties vairs nevēlos-attieksme nesaprotoša, uz sadarbību netendēta. Sajūta, ka es pati preci būtu sabojājusi.
Šajā sakarā ļoti pozitīva pieredze Zviedrijā, kur iegādājoties preci pie kases pat tiec aicināts (!) to apmainīt 14 dienu laikā, ja kas neapmierina. To es izmantoju un kas apbrīnojami-mainīju preci tās. Pašas firmas veikalā, bet citā pilsētā, problēmu nekādu.lv tirdzniecībai ir kur augt!

18.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

Kolta 18.09.2019

Godīgi sakot, ka Meta ir viens no kvalitātes ziņā sliktakajiem veikaliem, ar bezgaumibas un lētuma piegaršu.
Normāli atsit deviņdesmitos.

T Turkey901 18.09.2019

Humpalās atradīsiet krietni kvalitatīvākas preces kā šajā "bedrē"!

Džozefīne 19.09.2019

Metai vispār ar līkumu eju, drausmīga kvalitāte.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы