LV RU

Mēness Aptieka - Slikts serviss

Jau bijuši divi atgadījumi ar šo aptiekāri.. Pirmo reizi gāju pēc mākslīgajām asarām . Ieejot aptiekā jautāju "Man lūdzu mākslīgās asaras" , viņa stāv, skatās vitamīnu plauktā cenzdamies izdomāt ko es tikko pateicu un pie sevis saka 'maksligas asaras,hmm' , paskatās atvilktnē un saka 'ne,mums nav,ejiet uz citu aptieku' , tā arī darīju. Tad otrs atgadījums vakardien - jautāju kas varētu palīdzēt noņemt kārpu. viņa skatās man virsū un pie sevis atkārto 'karpa,karpa' , paskatās atkal savā atvilktnē un saka 'nav nekā,jaiet pie kosmetologa,nevis uz aptieku' . MAN ĻOTI ŽĒL PAR TO,KA PIEŅEM DARBĀ CILVĒKU,KAS ,VAI NU NESAPROT VALSTS VALODU, VAI NEKO NESAPROT NO ZĀLĒM. Otrai tantei cepuri nost,kad viņa ir , tad viņa prot visu ko ieteikt un var jauki parunāt. :)

17.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено :) 18.01.2019

Iepirkos Sarkandaugavas ielā 2 .

:

Комментарии (1)

K kattegat 19.01.2019

Ai, nav vērts rakstīt www.sudzibas.lv. "Mēness Aptiekas vadība tāpat neko neizdarīs. Tikai pakratīs ar pirkstu un tā darbiniece pateiks, "да, хорошо!", jo šim aptieku tīklam tā ir norma pieņemt darbā valsts valodas analfabētus. Labāk sūdzies uzreiz uz valsts valodas centru. Tiem tur būs ko darīt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы