LV RU

Mēness Aptieka - slikts serviss

Labdien!

Nopriecājos, ieraugot aptiekas katalogā februāra numurā Artelac acu pilienus, kuriem piemērota akcija pērc vienu otru saņem dāvanā. Vēršoties trīs Mēness aptiekās, saskāros ar darbinieku nekompteneci, ka nepārzin pašu izsludinātas akcijas un man kā pircējam jānorāda, ka otru esmu tiesīga saņemt bez maksas. Jutos neveikli un kā lūdzēja, lai pastāvētu uz taisnību.
Vienā aptiekā saņēmu norādi, ka šādas akcijas nav. Otrā aptiekā darbiniece saminstinājās un norādīja, ka otra iepakojuma nebūs. Ja jau šie pilieni tik ārkārtīgi reti sastopami trešajā aptiekā ieminējos, ka gribu tādus 4 iepakojumus, bet rezultātā vismaz tiku pie diviem un jā, paldies, otru saņēmu bez maksas. Bet sajutos nožēlojami, it kā akcija būtu domāta kādiem īpašiem cilvēkiem...

A

Комментарии (1)

veesaa007 20.02.2018

Nevajag šādas lietas uztvert tik personiski. Var taču normāli aprunāties, izskaidrot situāciju utt. Nu nav tā, ka aptiekāres speciali grib ieriebt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы