LV RU

Mēness Aptieka - slikts serviss

Labdien.
Vēlos sniegt sūdzību par aptiekas darbinieci , kura šodien strādāja Zolitūdes Rimi jaunajā Mēness aptiekā, sieviete ap 50 , īsiem brūniem matiem.
Rindā bija tikai 2 cilvēki , es un sieviete ar bērnu pirms manis.
Aptiekāre-pārdevēja runāja ar sievieti pirms manis 15 minūtes par abu dēliem , par mazbērniem , pilnīgi ignorējot to, ka es stāvu rindā un gaidu . Pārdevēja -aptiekāre mani skaidri redzēja. Man apnika stāvēt un es aizgāju tā arī neiepērkot zāles ! Vai tas ir normāli stāvēt rindā 15 minūtes ,kad pirms manis ir viens cilvēks ??? Kāpēc Jūsu aptiekā ir tik zema līmeņa apkalpošana? Kāpēc darbiniece neveic savus pienākumus ,bet runā? par privātām tēmām darba laikā?
Kas viens pircējs vairs nav pircējs???

Комментарии (1)

R Robyn 06.04.2018

Ja gribat, lai Jums pasaka, ka nav laika ar jums runāt, nekad neiet uz T/C ALFA Mēness aptieku. Tur aptiekāre gados ar gaišiem matiem un brillēm pateica, ka NAV LAIKA KLAUSĪTIES MANĪ un, ka: "Pieņemu tikai kodolīgus pieteikumus" vai kaut kā tā. Pēc tādiem vārdiem bija sajūta, ka aplēja ar auksu dušu un protams paliku bez zālēm. Nekad aptiekās nav bijusi saskare ar tik izili rupju servisu. Turklāt aiz manis rindā neviena nebija.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы