LV RU

Mēness Aptieka - Slikts serviss

Sveiki nekad mūžā nevienam neieteiktu apmeklēt mēness aptieku čiekurkalna Maxima biju iegriezusies 31. 03. 2021.
Farmaceite Beāte Jansone ja nemaldos bija ļoti briesmīga, nekompetenta pret mani kā klientu atvainojiet man jau ir 70 gadi, bet šādi pazemota un ar šādu attieksmi no farmaceita puses saņēmu pirmo reizi mūžā! Mans vīrs ir guļošs tāpēc pajautāju 5 tena biksītes vai varētu varbūt attaisīt iepakojumu un izdalīt man tikai 5 viņa uz mani noskatījās ar tik nicinošu skatienu likās ar skatienu vien varētu nogalināt un pēc tam nolamājās uz mani un pateica, ka tos mēs nekad mūžā neesam taisījuši vaļā un neizdalam vai nu pērkam visu iepakojumu, ko man uz to brīdi nevajadzēja vai ejat prom vispār bez nekā...
Teicu labi tad kādas ir alternatīvas, jo man tiešām vajag kaut kādas biksītes piedāvāja seni super large piekritu, jo nebija variantu viņa man iesmērēja pamperus lai gan es reizes 10 runāju tieši par biksītēm tad vismaz pajautāt varēja.
Paliktu ļoti neapmierināta...

02.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено anonima. Pele 02.04.2021

Lūdzu atlaist šo farmaceiti ja nemaldos sauca Beāte Jansone lūdzu atlaist viņu no darba!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы