Mēness Aptieka - Slikts serviss

8.01.2021. Biju iegriezusies aptiekā ap plkst 13: 40. Jautāju zāles priekš sauna ko ieteica vetārsts. Parādot, ko man vajag aptiekāre nejaukā tonī man vaicāja kādas man vajag orģinālo iepakojumu vai atsevišķi. Saku ka nemāku pateikt, jo pat nezinu kā tās zāles izskatās. Tad aptiekāre vēl rupjākā balsī man jautā kam vajag tās zāles. Es saku sunim un viņa atkal sāk bļaut un prasa iepakojumā vai atsevišķi un tad es pateicu, lai iedod 3 paciņas. Kad samaksāju ieraudzīju zāļu kastīti noliktu uz plaukta, kur stutē somas. Un par to informēju šo aptiekāri. Viņa man jautā kādu kastīti. Pacēlu kastīti noliku uz Letes, jo nevar zināt varbūt tur ir zāles, kuras nevajadzētu tā nomētāt.. Varbūt kāds aizmirsis. Un aptiekāre sāk uz mani bļaut un vēl iesmej par to ka es esmu paņēmusi kastīti, tā itkā tā būtu bijusi rokās kādam slimam bezpajumtniekam vai dzērājam. Un pats trakākais mani nolamāja un lika savākt kastīti un izmest un es apjukumā saku, ka es nemaz nezinu, kur viņiem atrodas miskaste, kundze man norādīja, kur un atkal pasmējās par mani. Biju pārsteigta, jo manuprāt man nav jāvāc atkritumi aptiekā, to tā kā vajadzētu darīt pašiem darbiniekiem. Un aptiekā vēl atradās pie otras kases kāda kliente no kuras man palika kauns aptiekāres vietā un pat bija sajūta, ka esmu ko noziegusies. Pārnākot mājās šo visu stāstīju vīramātei, kura jau uzreiz saprata par kuru aptiekāri ir runa, izrādās ka viņa uz šo aptieku nedodas tieši dēļ nepieklājīgās aptiekāres. Lieki piebilst, ka mana vīramāte ir jauka persona, kurai ar visiem ir labas attiecības un viņa nemūžam neko sliktu nav teikusi par kādu. Aptiekāre ir ar tumšiem īsiem matiem ap 60, apaļīga un ļoti nejaukas dabas.

08.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

M Mēness aptieka 11.01.2021

Labdien,

Lūdzu precizējiet, kurā aptiekā ir noticis nepatīkamais starpgadījums? Vēlamies noskaidrot situāciju un veikt pārrunas ar darbinieku.
Ar cieņu,
Mēness aptieka

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы