LV RU
www.sudzibas.lv Mēness aptieka Nesniedz pirmo palīdzību

Mēness Aptieka - Nesniedz pirmo palīdzību

Netālu no aptiekas ļoti saskrāpēju pirkstu, ar asiņojošo brūci ienācu mēness aptiekā, nopirku plāksteri un palūdzu, lai man atļautu nomazgāt brūci, turklāt visa plauksta bija asinīs. Farmaceite Svetlana atbildēja, ka viņiem nav izlietnes klientiem un man jāiet uz kādu kafejnīcu. Viņa piedāvāja atnest mitru salveti, bet beigās atnesa sauso un ūdeņraža peroksīdu (kas nav ieteicams pie tādām brūcēm) .
Es nesaņēmu adekvātu pirmo palīdzību no aptiekas darbinieces un viņa, sūtot mani uz kafejnīcu, pat nepadomāja, ka cilvēks, kam tek asinis var būt infekcijas slimības nesējs un var apdraudēt citu cilvēku veselību.

12.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (6)

W what77 12.03.2020

No kura laika mums apteikas ir slimnīcas?

P Personne 12.03.2020

No kura laika roku mazgāšana ir aizliegta?

E Elisa Elisija 12.03.2020

A aptiekas darbinieki nav cilvēki, ka var brīvi tikt pakļauti tavām "infekcijas slimībām"?

Saivii 12.03.2020

Pie tevis maajaas atnaaks viens ar asinjojoshu daiktu, laidiisi nomazgaat ?

"Netālu no aptiekas ļoti saskrāpēju pirkstu," - tīša, vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšana
"ar asiņojošo brūci ienācu Mēness aptiekā," - rupjš sanitāro normu un higiēnas pārkāpums
"cilvēks, kam tek asinis var būt infekcijas slīmības nesējs un var apdraudēt citu cilvēku veselību." - cilvēks, ar šādām veselā saprāta problēmām arī bez asiņošanas ir bīstams citiem cilvēkiem!

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 16.03.2020

Jūs nedrīkstat iet aiz letes nevienā veikalā! Priecājieties, ka vismaz iedeva salveti. Arī tas farmaceitam nebija jādara.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы