LV RU

Mēness Aptieka - Nekompetence

Sveiki! Šonakt nācās braukt uz dežūrējošo nakts aptieku Ogrē. Bija nepieciešams Rehydron Optim. Šīs zāles man ir labi pazīstamas ,jo viņas man izrakstīja ārsts. Izskatījās ka slimība iet lrom, bet pa nakti palika slikti un nācās no Ikšķiles braukt uz Ogri. Mēs esam ģimene ar 4 bērniem, un naudiņas nav daudz. Skaidri zināju ka 1 iepakojums šīs zāles maksā 0.91 eu, jo biju jau divas reizes iegādājies šīs pašas zāles divās citās mēness aptiekās. Tomēr farmaceite Sandra Liepiņa man atteicās pārdot 1 iepakojumu, es viņai izskaidroju, ka viņas lieliski pārdodas citās jūsu tīkla aptiekās pa vienai, un lieliski dalās pa vienam iepakojumam, un pat nosaucu viena iepakojuma cenu. Tomēr Sandra bija nelokāma. Man jau tā tās zālītes pa nakti nāk ar uzcenojumu, un protams neviens bez vajadzības pa nakti uz aptieku neskrien. Es laipni izprovēju sarunāt ar Sandru visos veidos, bet man tas neizdevās. Beigās nopirku 2 iepakojumus pas pēdējo naudu, man bija naudiņa vajadzīga no rīta, jo sieva no rīta ietu uz veikalu pakaļ brokastīm priekš bērniem. Gribētu Jūs lūgt, tomēr nostādāt saviem darbiniekiem konsekventu vienādu sistēmu kā tiek pārdotas zāles, it sevišķi dežūrējošās aptiekās pret to vajadzētu izturēties sevišķi atbildīgi. Ja es zinu ka tās zāles var iegādāties pa noteiktu summu, tad es ar to arī rēķinos pirms dodod desmit+ kilometri uz dežūrējošo aptieku. Uzskatu ka Jūsu pienākums reaģēt uz šo sūdzību, jo viņa ir 100% pamatota.

B

Комментарии (1)

Aigars31 24.02.2017

katrā ziņā ja šī ir taisnība. izsaku līdzjūtību jo lika man aizdomāties bet katrā ziņā varbūt tā bija zīme ka jāpadomā par sevi iepriekš neuzticoties pārmērīgi saviem izdeldētajiem instingtiem un nopirkāt 2 ... 4 bērni.. kruta. :) protams būt laimīgam zemē kur nevar uzticēties elementārām lietām ir tik pat kā neiespējami (pārspīlējums).. protams ir brīnišķīgi kad kāds var dot savu mīļuma devu pēc starpgadījumiem bet nu tas ir kautkāds murgs ja visur jādodas ar bruņuvesti un jāsatetovējas ar velsviņzinko . ārprāc

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы