LV RU

Mēness Aptieka - Krāpšana

26.02.2009. Mēness aptiekā pēc pl. 19.00 man tika pārdotas zāles Atoris par cenu 11, 03 Ls. Šo cenu aptiekas provizore nofiksēja arī uz receptes, kuru atgrieza man atpakaļ. Atnākot mājās konstatēju, ka cena uz zāļu iepakojuma ir tikai 6, 62 Ls (datēts ar 23.02.2009).
Cienijāmie Meness aptiekas klienti!
Neesiet kūtri - droši velciet ārā brilles no kabatām un pārbaudiet zāļu cenu uz iepakojuma un tās atbilstību čēkā, kuru jums izsniedz!

I

Комментарии (4)

. ...kl 27.02.2009

Varu pateikt priekšā, kāda būs atbilde no aptiekas darbinieces puses:"Tā ir vecā cena un mēs vel nepaspējām tās nomainīt" :(

E Evelīna 28.02.2009

Domāju, ja ir tik liela cenas atšķirība, ir jāiet un jārunā un jāpārbauda kāda cena ir tajā brīdi aptiekā šīm zālēm...un cenas mainijās janvārī-šī "atgavorka" nederēs. Jāiet un jācīnās par savu naudiņu !!!;)

N Nata 04.03.2009

Atoris 20MG aptiekā maksa 11.03LS, bet Atoris 10MG-6.62LS. Tagad varat parbaudīt, vai pareizi samaksajat.

P Pozolota 15.04.2013

Боритесь за свои деньги в других инстанциях! А в данном случае это лекарство ВО ВСЕХ аптеках продается по единой ГОСУДАРСТВОМ назначенной цене. И не важно, что было на коробке, продать его за другую цену фармацевт не мог! А цены на компенсируемые лекарства действительно меняются раза два в год, и проследить за ними, поверьте, не так-то легко...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы