www.sudzibas.lv Mēness aptieka E -mēness aptieka ļoti ilgas piegādes vismaz 8 dienas...

Mēness Aptieka - E -mēness aptieka ļoti ilgas piegādes vismaz 8 dienas...

Pasūtīju e mēnessaptiekā preci pirmdienā un piegādi sola tikai uz nākamo pirmdienu ( tas ir labākajā gadījumā). Vienā dienā viņiem neesot kas komplektē preci, jo darbinieks slims, nākamajā dienā jau saka, ka piegādes kavējās..
Esiet uzmanīgi, ja jums pasūtījums nepieciešams steidzami, labāk neriskējiet šeit iegādāties, jo kas zin kad saņemsiet, pēc nedēļas vai vēl vēlāk..
Ļoti slikts serviss.. un par piegādes laikiem mājaslapā info nav, kā arī pasūtījuma statuss arī izsekojams nav. Saucās - GAIDIET...

21.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Комментарии (5)

Veronika Rudzinska 21.09.2023

Lai dzīvo Mēness aptieka un Puķins!

Parezi: piegādes kavējās.Vienu no izrakstītajām zālēm gaidīju gandrīz 3 mēnešus: Latvijā tās vienkārši nebija pieejamas!

G Gii 22.09.2023

Piekrītu, agrāk Mēnessaptieka piegādāja preci 1-max3 dienu laikā. Tagad ir vismaz 4-6 dienas. Un jaunā mājaslapa ir katastrofa, nepārskatāma, nerāda vairs 30 dienu zemāko cenu, ko nosaka likums, haotiska, pazuduši visi favorīti, prece saņemta, bet joprojām rāda, ka procesā, vairs nav 10% atlaižu kodu. Atkal tiek sabojāts tas, kas lieliski strādāja. Kāpēc bija jāaiztiek? Visticamāk tur vairs neiepirkšos.

A Av_01 22.09.2023

Saņemu sūtījumu šodien ,pasūtīju otrdien .Niepiekritu ko viņiem slikts serviss ,vajag saprasts ka cenas ir viņiem vislabākās ,un sakara ar apjomu vajag uzgaidīt kādu laiku !Arī atlaides kodu saņemu pēc katru sūtījumu uz e-mailu.Ja gribat uzreiz -ejat uz Fizisko Aptieku!

Jo Austrumeiropa NAV PRIORITĀTE piegādes ziņā! Ja vēlaties luksusa servisu, pārcelieties uz dzīvi Vācijā!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы