LV RU

Mēness Aptieka - Apkalpošana 0

Jau ne pirmo reizi ienāku Mēness aptiekā (t/c Maxima) pēc recepšu zālēm un vienmēr Saka, ka tādu zāļu nav. Kaut gan citās aptiekās Latvijā tādas ir. Biju teikusi lai pasūta no citām aptiekām, pateica, ka bij zvanījuši uz līvānu mēness aptieku, kur tie viņiem atbildējuši, ka zāles nesūtīs, jo redz viņiem esot savi klienti. Un ar to arī farmaceits mūsu sarunu beidza. Izskatās, ka strādājošajiem ir tik vienaldzīga attieksme pret cilvēkiem.

08.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

Jimmy Darling 08.10.2020

nu, bet ja nav to zāļu aptiekā, ko jūs piedāvājat darbiniekiem darīt? jūsu vietā skriet uz citu aptieku?

L [email protected] 08.10.2020

Nē, bet var pasūtīt zāles no citas Mēness aptiekas , kurā zāles ir pieejamas .

Jimmy Darling 08.10.2020

Konkrētaja aptieka, tās zāles varbūt nav pieprasītas, tapēc tur viņas arī nav un vienu iepakojumu, jums neviens nevedīs. Jameklē citās vietās vai citās aptiekās

L [email protected] 09.10.2020

Nedaudz augstāk jau atbildēju , tieši uz to pašu .

M Mēness aptieka 08.10.2020

Labdien. Paldies, ka informējat mūs par radušos situāciju. Lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz: [slēpt]@menessaptieka.lv.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы