LV RU

Mēness aptieka / 102, Tālava, Saharova iela 21 - slikts serviss

Neprofesionāla un nekulturāla pārdevēja.

Lai pasūtīt zāles pēc receptes vajadzēja atstāt ķīlas naudu kas ir nelikumīgi, jo čeks nebija izrakstīts par ķīlas naudu, laicīgi nepasūtīja zāles, gaidīju 3 dienas, tajā dienā kad zālēm bija jābrauc pakaļ pa zvanīja pateica ka manas zāles atdeva citam pircējam, uz manu jautājumu paskaidrot kāpēc tik slikts serviss nometa klausuli. Es esmu 2. Grupas invalīds, mana labsajūta un veselība ir atkarīga no tām zālēm. Man bija sajūta ka pārdevēja aptiekā vienkārši pa manīm ņirgājas. Nevienam neiesaku tur griezties. Jūs apmānīs, paņems no jums ķīlas naudu, un zāles nepasūtīs. Pārdevēja uzvedas tā it kā viņai pieder visas zāles tai aptiekā un viņa lemj kam pārdot kam nē. Tādai neprofesionāla un rupjai pārdevējai nedrīkst strādā aptiekā.

S

Комментарии (1)

E Emmarita 01.10.2019
Slikts serviss

Kundzītei gados ir ļoti slikta apkalpošana un attieksme pret klientu. Ja cilvēkam ir grūti pateikt pat lūdzu vai paldies priekš kam strādāt tādā jomā. Negribas vairs turp iet. Tomēr darbs ar cilvēkiem, vajadzētu būt pozitivākiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы