www.sudzibas.lv Meistars Veikals Nepieņēma atpakaļ ne atgrieza naudu par nekvalitatīvu preci

Meistars Veikals / Ķekavā - Nepieņēma atpakaļ ne atgrieza naudu par nekvalitatīvu preci

Nopirku preci, bet bija nekvalitatīva. Nebiju paņēmis čeku, bet internetbankā var atrast visus pirkuma rekvizītus, bet veikalā pateica, ja čeka nav neko man nepalīdzēs. Nekur citur ar tādu attieksmi nebiju saskāries, vairāk tur kāju nesperšu un iesaku darīt tā arī citiem!

J

Комментарии (4)

J Jānis 17.06.2019

Tad paldies un sveiki, ar tādu attieksmi tālu netiksiet..

M Mego izmeklētājs 17.06.2019

Čeks ir darijumu apliecinošs dokuments

J Jānis 18.06.2019

Mēs laikam dzīvojam ledus laikmetā, kur progress nav gaidāms.

Varbūt vajadzētu aizbraukt paskatīties kautvai uz Igauniju kur jau sen neviens ar čeku buntēm apkārt nestaigā, bet maksājot ar karti visi dati ir pieejami internetbankā un visu var saprast, kas un kā.

Pie tam tur nekāda kasiere parastā neapstrādā šādas problēmas, bet gan jau ir interesantākas lietas , ko darīt un klienta labāk atkratīties. Ja gribētu labu servisu arī pēc klienta id arī var redzēt kas noticies utt.

Bet mums jau ir ļoti progresīva valsts un izskatās tādi paši pilsoņi...

G Gunta Vinerte 21.05.2024

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs saka, der arī bankas maskājuma uzdevums.
Jums vienīgi jāparūpējas, lai tiktu saglabāts darījumu apliecinošs dokuments — pirkuma (kases) čeks, stingrās uzskaites kvīts vai bankas maksājuma uzdevums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы