LV RU

РешеноMa Beauty vaksācijas meistare Linda - Attieksme pret klientu

Likās, ka tādas lietas vairs nenotiek, bet diemžēl... Salona vaksācijas meistare Linda izlādējas uz jaunieti, kas, skaidrs, ka nestrīdēsies un neaizrādīs. Tādi teksti kā - "noaugusi, ka nepatīkami pat pieskarties" utml. Ko? Kas jūs esat, cienītā Linda, - vaksācijas meistare vai skaistuma vērtētāja konkursā? Un runa bija par vienkāršu padušu vaksāciju. Jau dažas iepriekšējās reizes sanāca pie viņas tikt un arī tad ik pa brīdim no šīs superspeciālistes izskanēja kāda nievājoša piezīme. Un ja vēl darbs tiktu paveikts perfekti - mājās 40 minūtes nācās pie spoguļa "pielabot" brāķi. Paldies, kundze, bet pie jums vairs nekad. Un citiem arī neiesaku.

Жалоба успешно разрешена Vineta Daniela 23.11.2019

Domāju, ka attieksme joprojām ir tāda kā ir...

Комментарии (6)

No Noboby 23.11.2019

Tad jau sūdzība ir atrisināta, ja? Vismaz pati atķeksēji

Vi Vineta Daniela 14.12.2019

Atrisināta tā ir tādā veidā, ka vairs pie viņas vienkārši neejam un neiesim. Nez kāpēc pārējie meistari, pie kuriem ir iets, dara un izdara bez kādām problēmām un atrunām, un visi ir laipni...

Tu Turkey901 23.11.2019

Pašai nebija kauns? Varējāt taču vismaz lielo kušķi nošķērēt, kuru audzējāt pēdējo desmitgadi!

Tu Turkey901 23.11.2019

Vaksācija naparedz situāciju, kad, iesākumā, padušu "mežā" jāmetas iekšā ar motorzāģi, jo visa pasaules vaska nepietiktu, lai to noklātu!

Vi Vineta Daniela 14.12.2019

Tur jau tas āķis un skumjākais, ka nav runa par desmitgadēm vai "mežiem"... Kad bijām pirmo reizi, viņa bubināja, ka viss ir par īsu, nevarot normāli pastrādāt (ieteiktie 0,5 cm), nākamreiz jau nevarēja pastrādāt, jo bija par garu (apm 0,7). Tātad normali pastrādāt viņa nevar nevienā no gadījumiem...

BondsBonds 25.11.2019

Godīgi brīnos par tādu pakalpojumu, jo ar 50c žileti, kuru var izmantot 5x, to var izdarīt 1min. Laikam esmu vecs muļķis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы