LV RU

Ludzas pilsētas centra veikals Stacijas ielā 30 - Slikts serviss, bojātā produkcija

Labdien! Šajā veikalā pēdējo reizi pērkot sveramo malto gaļu, biju patiesi šokēts, jo cauri vitrīnai redzēju, ka maltajā gaļā ir iemesti balti diegu atgriezumi! To visu ieraudzīdama pārdevēja, aši ar kailām rokām tos izņēma laukā. Dažkārt nākas nopirkt svaigas gaļas produktus, kurus mājās atverot nākas konstatēt, ka produkti nav pirmā svaiguma. Jāteic no higiēnas viedokļa, acīmredzot kaut kas ir nogājis greizi! Arī svaigi ceptajās bulciņās, viendien gadījās trāpīt cilvēka matam! Jāpiemin, ka arī kasiere Jeļena ir diezgan neaudzināta un ir redzēta, kā izrunājas pircēju klātbūtnē! Žēl ka, kasierēm nav iemācīta pavisam primitīva lieta, kā sasveicināšās ar katru pircēju!

C

Комментарии (1)

T Turkey901 09.10.2019

Diegi un mati nav sliktākais, ko tādā var atrast - šie ir bioloģiskas izcelsmes un organismā smuki sadalīsies bez kaitējuma veselībai!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы