www.sudzibas.lv Lindorff Attieksme pret klientiem

Lindorff - Attieksme pret klientiem

Labdien!
Vēlējos pastāstīt par kredītpiedziņas kompānijas Lindorff darbinieku Ļoti nelaipno attieksmi. Nekur, nevienā bankā vai kredītpiedziņas iestādē nav tāda attieksme pret klientiem, kā tur. Pirmkārt jau viss sākas ar draudiem, kas cilvēku, kuram jau tā ir problēmas ar naudas līdzekļiem, ieved izmisumā. Vai tā drīkst rīkoties?

I

Комментарии (7)

B Balta_Puma 29.06.2013

paņēmi kredītu un neatdevi? Tagad citi vainīgi?

P Pipars 30.06.2013

Balta Puma, nejauc kotleti ar makaroniem. Tie parādu piedzinēji tiešām darbojas zvēriski. Ārpus jebkādām morāles un ētikas, un likuma normām.

Uzskatu, ka parādi ir jāmaksā un kredīts = parāds, taču parādu piedziņai IR jāievēro likumi.

B Balta_Puma 30.06.2013

Ko tad šie tādu dara? Sagaidīja pie mājām un piekāva?

P Pipars 30.06.2013

Palasi vairāk sūdzību par šo tēmu, sapratīsi. Nez vai tev patiktu, ja, piemēram, 30 latu dēļ būtu apzvanīti tavi radi, kolēģi, darba devējs un paziņots, kāda nu tu esi slikta parādniece. Nez, cik laimīga būtu, ja tevi terorizētu ar draudu īsziņām un zvaniem un nez vai tev patiktu, ka sociālajos tīklos visi tavi kontakti saņemtu vēstulīti par tavu finansiālo situāciju. Es te neaizstāvu mūžīgos auzās braucējus ar savāktajiem ātrajiem kredītiem un nevēlēšanos atmaksāt, vienkārši uzskatu, ka tādā veidā piedziņa strādāt nedrīkst.

Ja tu uzskati, ka tā drīkst rīkoties uzņēmums, kurš nodarbojas ar parādu piedziņu, tad no sirds ceru, ka tev kādreiz nāksies ar to saskarties.

adiabo 27.07.2013

Viņiem ir jādara viss lai tu labprātīgi atdotu naudu + % + pēdējās bikses, viņi zin ka tiesājoties viņi dabūtu krietni mazāk, tāpeč bez psiholoģiskās klienta ietekmes pelnīt ir grūti. Visi šie šaraškina kantori strādā uz robežlīnījas starp likumu un kriminālo pasauli.
Raksti uz PTAC iesniegumu.

L Latio Fox 27.07.2013

Paziistama situaacija!Es un mani gimenes locekli dabuujaam izdzeesties no visiem sociaalajiem tiikliem, saadu kompaaniju deel!Draudu deel no visaadaam puseem, visaadaam personaam!Pats interesantaakais bija, ka itkaa paraads paraadiijaas no taalaa 2001 gada(bija palikusi kautkaadi nenomaksaati santiimi, un no taa uzaugusi 20 lati)!Uz manu deklareeto dziivesvietu veestules nesaneemu!Tacu, taas saneema citas personas, kuras savukaart draudeeja man un manai gimenei!Par to, cik liela ir paraada summa, man atklaaja tikai peec pusgada!
Kad veicu samaksu-radaas paarmaksa atkal kautkaadi santiimi.nju, ko?Varbuut peec 12 gadiem buusu nopelniijis 20 latus??:)

M Mary60 27.07.2013

Kuču bērni!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы