LV RU

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikta attieksme

15.09.2020. Vakarā gājām mājās un redzējām vīrieti, kurš centās piecelties, bet apkrita, tāpēc piezvanījām ātrai palīdzībai. Palīdzējām piecelties vīrietim un gaidījām. Gaidot ātro palīdzību, vīrietis cēlās, iebļāvās un centās pārvietoties, bet tālu netika. Atbrauca divi vīrieši un viena sieviete. Vīrietis, kurš runāja ar cietušo bija ļoti negatīvs un neizskatījās, ka viņam rūpētu palīdzēt cietušajam, jo bija acīm redzami, ka kājai kautkas noticis, ko apstiprināja arī neatliekamās palīdzības mediķe. Centāmies situāciju paskaidrot arī mediķim, bet viņš sāka pārmest un bļaut mums virsū. Viņš teica: " kā jūs varat zināt, ka viņam ir lauzta kāja. Jūs esat ārsti? Viss jūs esat brīvi, varat iet prom. " es saprotu, ka 22.00 vakarā nav viegli strādāt, bet ir arī normas, kā var runāt ar cilvēkiem. Tas, ka esi ārsts nenozīmē, ka pārējie nekas nav. Vismaz cieni cilvēkus, kuri cenšas palīdzēt citiem, jo, piemēram, mūsu gadījumā garām šim vīrietim gāja daudzi un nemaz nedomāja palīdzēt.

15.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

-

Комментарии (3)

Jimmy Darling 15.09.2020

Bet jūs nēesat ārsti, jūs savu pienākumu izpildījāt un izsaucā ātros, nevajag palīdzēt ārstiem meklēt diagnozi, tāpēc arī viņi atbrauca,lai aizvestu uz slimnīcu un sniegtu palīdzību

H Helsu 15.09.2020

Viņš teica: " kā jūs varat zināt, ka viņam ir lauzta kāja. Jūs esat ārsti? Viss jūs esat brīvi, varat iet prom..

A kas sini teikuma ir tas sliktais ko vins butu pateicis?
Arste jau konstateja ka ar kaju kaut kas nav kartiba, bet jus vel Kaut ko paskaidrojat un censaties ieskaidrot, kadel? Protams apsveicami, ka nepagajat garam un izsaucat nmp, bet jalauj viniem darit savs darbs, ja vini veletos kaut ko vairak uzzinat pasi uzprasitu. Ja redzat cietuso izsaucat palidzibu, sagaidiet vinus un sagaidiet noradijumus no viniem ja lauj doties prom tad ari dodaties prom. Nmp darbs galigi nav tas patikamakais un vieglakais tadel cieniet ari vinus un esat saprotosaki.

N NEVĀRDS 16.09.2020

Labdien, rakstu Liepājas slimnīcas vārdā, lai paskaidrotu, ka sūdzības iesniedzējam ir pretenzijas pret NMPD nevis Liepājas slimnīcu. Lūdzu nejaukt , jo tie ir divi dažādi uzņēmumi. Tas ir tas pats, kas izteikt pretenziju ,piemēram, pret Rimi, kaut gan vēlēšanās ir pasūdzēties par Maximu, vai otrādi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы