www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Autobusa apstāšanās pieturvietās

Liepājas Autobusu Parks - Autobusa apstāšanās pieturvietās

Š. G. 09.09.21. 07: 39am
Liepājas sabiedriskais autobuss, maršruta nr. 3
P. Brieža iela-m. Ķempes iela.
Sūdzība par to, kā autobusa šoferis apstājas pieturvietās, kur no trotuāra malas līdz autobusam ir pusmetra attālums, īpaši jau šijā gadījumā, kad braucu ar savu meitu (ar ratiem)
, nospiežot "zilo pogu" (ar bērnu ratiņu simbolu virsū) , pat dzirdot kad signāls atskan pie šofera, sagaidu, kad arī pienācīgi apstāsies pieturvietā, un tiks autobuss nolaists uz leju. Kur šorīt apstājas pusmetra attālumā no pieturas trotuāra, nācās ratus izcelt (fiziski) , nedz arī pārējie pasažieri varēja normāli izkāpt ne iekāpt, nemaz nerunājot par vecaka gada gājuma cilvēkiem.
Reāli, ja autobusā ir šādas Pogas, kuras paredzētas māmiņām ar ratiem, un invalīdiem, piespiežot tās, šoferim ir jāreaģē un autobuss ir pienācīgi jāapstādina pieturvietā un autobuss ir jānolaiž uz leju. Šis nav pirmais gadījums, kur pie tam sava sliktā garastāvokļa dēļ, vai kāda cita iemesla dēļ, reāli brauc kā auni pie stūres.
Visnotaļ šī nebūs pēdējā sūdzība, tikai sakums. Līdz kamēr būs rezultāts attiecībā uz māmiņām ar ratiem.

09.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (3)

V viss ir slikti 09.09.2021

Sūdzība it kā saprotama, bet agresīvais teksts noteikti nē. Un par tiem auniem-tas bija pilnīgi lieki...Tie auni ved jūs un jūsu bērnus.

AEW 10.09.2021

Dzemdē un pēc tam visi jums ir pārādā.
Jā nav naudas uz prīvāto mašīnu, nav ko "dzemdēt nabadzību".

K Katrīna 10.09.2021

10.09.2021 маршрутка которая ехала из центра к мосту о.калпака не остановилась на остановке skedes v 21:52 хотя мне пришлось даже голосовать. Точно был пустой.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы