www.sudzibas.lv LIDO Viena un tā pati mūzika- pāris dziesmas uz apli

LIDO - Viena un tā pati mūzika- pāris dziesmas uz apli

Nu jau divus gadus gandrīz katru dienu apmeklēju Lido Domina, un katru dienu skan uz apli kādas 5 dziesmas. Viss pārējais ir lieliski, bet priecātos, ja dziesmu repertuārs pamainītos, jo grūti izbaudīt atmosfēru, ja viss, par ko domā, ir - cik ārkārtīgi apnikušas šīs dziesmas un krīt uz nerviem:) un par to sūdzās arī mani kolēģi. Viss pārējais super.

23.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

S Spuris 23.09.2023

Visticamāk ka viņiem vienalga ir kas skan un cik atkārtojas ( īpašniekiem). Var izteikt dziļu līdzjūtību iestādes darbiniekiem.Viņiem notiekti dzirdot ārpus darba laika tās dzismas slikti paliek.Viņi vispār varētu griezties darba inspekcijā pret iestādes īpašnieku Kirsonu vai Karlsonu kā viņu tur sauc.Tas jau skopulis Nr.1 šķiet ir LV .Iepējams ka negrib maksāt par atskaņošanas autortiesībām arī.Kā jau skopuļi.Es Jūsu vietā ņemtu līdzi bluetooth tumbiņu un ieslēgtu mūziku savienojumā ar mobilo.Un to kas patīk ;)

Nu un?.. Galvenais ka ir latviešu pi-dra-la-la...

A Antonio Fibinachi 25.09.2023

К лидо никогда претензий нет 🫱🏽‍🫲🏼☺️

K Ketta2684 01.11.2023

Nesen mazliet kaut ko nomainīja 😆

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы