www.sudzibas.lv LIDO Slikta pārtika, slikti ēdieni

LIDO - Slikta pārtika, slikti ēdieni

Šogad esmu bijis 2 reizes Lido restorānos Rīgā un iegādājos tur vienu franču karbonādi ar sieru, vārītos kartupeļus un 2 gurķus, biju samaksājis par to gandrīz 8 eiro, karbonāde ir bijusi sasildīta, gandrīz auksta un arī kartupeļi gandrīz auksti. Nebija garšīgi, un karbonādē vairāk nekā 50 procenti ir bijis siers, nevis gaļa. Vai ir normāli par tādu ēdienu ņemt 8 eiro? Es domāju ka nē. Un 2 reizi biju nopircis cūkgaļas šašliku ar kartupeļiem un 2 gurķiem, saņēmu 5 mazus gabalus šašlika un kartupeļus, viss bija gandrīz auksts un ciets, un protams, 7.80 eiro par visu.

В этом году я был 2 раза в lido Rīga и приобрёл там один французский карбонад с сыром с вареной картошкой и 2 огурцами, заплатил за это почти 8 евро, карбонад был подогретый, почти холодный и картошка холодная. Было невкусно, и карбонад более чем на 50 процентов был из сыра, а не из мяса. Нормально брать за такое блюдо почти 8 евро? Я думаю нет. И второй раз купил свиной шашлык с картошкой и 2 огурцами, получил 5 кусков шашлыка и картошку, все было почти холодное и подогрейте, и конечно 7.80 евро за все.

04.12.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (2)

B Buhariks 04.12.2020

Kas tas ir 8 Eiro? Tev pietiks 8 Eiro, lai veikalā nopirkt VISUS nepieciešamos ingredientus + iztērētais laiks ēdiena pagatavošanai? 8 Eiro vairs nav nauda. Lido ir padomju laiku ēdnīca nevis restorāns.

D Dodo East 04.12.2020

Programs ka pietiks, viņi taču pērk tos ingridientus lētāk nekā klienti kādā noliktavā, un tur tās karbonādes maksā 1 eiro par katru un kartupeļus arī pērk vairumtirdzniecības noliktavā. Un ja arī es pats piem. Maxima pirkšu vienu karbonādi gaļas nodaļā plus kartupeļus , karbonāde būs ap 2 eiro plus puskg kartupeļu 2 eiro plus 2 gurķi sanāk max 5 eiro. Bet viņi taču pērk visu lētāk vairumtirdzniecībā

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы