LV RU
www.sudzibas.lv LIDO Slikts serviss

Lido Slidotava - Slikts serviss

Šodien ar ģimeni kārtējo reizi apmeklēju LIDO slidotavu un kārtējo reizi biju vilusies, ledus ir briesmīgs, dažreiz ir sajūta, ka slido nevis pa ledu bet pa sniegu, nezinu cik bieži viņi tīra to ledu, bet katrā ziņa ne vairāk kā 1-2 reizes dienā, jo dažreiz darba dienu vakaros ir sajūta, ka ledus nav tīrīts jau veselu dienu. Un vēl noteikti vajadzētu arī atgādināt darbiniekiem, īpaši tiem kuri strādā garderobē, kā ir jāapkalpo klienti.

K

Комментарии (2)

M man 17.12.2017

Cien,

Jūs lūdzu varētu savu komentāru nosūtīt uz e-pastu: [slēpt]@lido.lv aprakstot sīkāk, lai atbildīgā persona varētu izmeklēt šo nepatīkamo atgadījumu, vai arī zvanot pa telefonu: 67700000

Lūdzu norādien, kurā dienā tas notika, un kurā laikā.
Atbildīgā persona izmeklēs, un sazināsies ar Jums personīgi.

Lai izdodās!

Ar cieņu,

TasEsLV 17.12.2017

Ko tu mēģini panākt ar šiem komentāriem? izlikties par uzņēmuma pārstāvi? vai labo samuraju? un e-pasts rezervācijām? nopietni?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы