www.sudzibas.lv LIDO Maza porcija un biezs sarkanbrūns mats ēdienā

LIDO - Maza porcija un biezs sarkanbrūns mats ēdienā

Svētdien ap 15.50 apmeklēju Origo Lido. Samaksāju 1.55€ par 6 kartupelīšiem mazajiem, kurus maxima tirgo par 0.39€/kg. Kopā pasūtījums sastāvēja no kartupeļiem mizā vārītiem; ceptiem, sēņu mērces, cāļa kotletes un biešu; marinētu gurķu salātiem. Pietam sēņu mērcē atradu apmēram 3 centimetrus garu, biezu sarkanbrūnu matu. Pasūtījuma summa kopā bija 4,55 eur. Tā vietā var restorānā paēst pietam ar zupas bļodu un dzeramo. Laikam par matu jāpiemaksā bjia pāris eur. Agrāk lido bija daudz labāks, vienmēr zināju, ka var labi paēst par normālu cenu un nebūs nekādas higiēnas normas pārkāptas. Tagad jo īpaši - viesmīļi ar maskām zem deguniem, dabūju 6 mazos kartupelīšus par 1,55 eur ar sēņu mērci bez biezumiņiem un matu mērcē. Izskatījās pēc bārdas mata, spriežot pēc biezuma. Nesaprotu, kas noticis ar lido.

Дополнено Šķīvis 21.06.2021

Vēlos pievienot arī to, ka viesmīļi, kas traukus no galdiņiem savāc, nevelk sejas masku uz deguna, bet gan tikai uz mutes. Kā var uzzināt, vai viņi neizplatīs CoViD-19?

21.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

š

Комментарии (7)

M Mego izmeklētājs 22.06.2021

Kurā restorānā zupa ar dzerienu 4,55?

š Šķīvis 22.06.2021

Gril Garden, Visi Savējie āgenskalnā piemēram

R RXX 22.06.2021

https://grillgarden-lv.webnode.lv/otrie-edieni/ ? Pirms cik gadiem tur ēdi?

š Šķīvis 25.06.2021

2

H Haralds Kurmis 22.06.2021

Kopš kura laika stacijas ieskrietuve irrestorāns?

š Šķīvis 22.06.2021

Viņi tā sevi oficiāli dēvē, bet tas drīzāk ir bistro.

LIDO jau sen esot viens no sliktākajiem sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā, un pie tam nav tas lētākais! Gribat labi un lēti paēst - ejiet uz Daily, gribat iedzert - uz kādu no Vecrīgas krogiem. Stacijā vispār nav ko ķert, ja tikai kādu kaiti no vietējiem bomžiem un narkomaniem, kādu tur esot desmitiem!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы