www.sudzibas.lv LIDO Veca produkcija

LIDO Apelsīns - Veca produkcija

Neiesaku iepirkties lido Apelsīns! Jau kuro reizi iegrābjos vecā produkcijā. Šodien nopirku vistas fileju ar ananāsiem un tikai atbraucot mājās konstatēju, ka viņa nav pirmā svaiguma, labākajā gadījuma cepta vakar. Vista un pat ananāsi galīgi sažuvuši un nebaudāmi! Dabūju izsviest ārā! Piezvanot uz lido un izsakot pretenziju man vēl mēģina ieskaidrot, ka gatavo katru dienu svaigu. Neesmu muļķe, atšķiru savaidu no veca!

B

Комментарии (2)

G gatavscinai 23.04.2021

Visu cieņu,bet jūs tomēr sakat aplamnus vārdsu.
Tiešām kā Lido saka tā arī ir.Pie mums visam ir jabūt un ir svaigs.
Varu to apliecināt jo uzņēmumā strādāju vairāk kā piecus gadus un ne reizi nekas nav likts uz pārdošanu no vakardienas preces jo to vienkārši nedrīkst.
Varbūt kāds pavārs nedaudz par ilgi pacepa un rezultātā notika kas tāds,padomājam loģiski.

B Bella_35 24.04.2021

Es protu atšķirt svaigu produkciju, no ne pirmā svaiguma! Ja es maksāju naudu, un starp citu ne mazo, tad vēlos saņemt svaigu produkciju, ne vakardienas!Tā vista noteikti nebija cepta vakar! Labākajā gadījumā aizvakar! Arī dēls teica, ka fileja nav svaiga!
Protams pati vainīga, ka nepasekoju līdzi ko iekrāmēja kastītē! Nedaudz biju novērsusies! Ja dzīvotu turpat Ādažos, būtu aiznesusi atpakaļ! Bet tā paliku bez pusdienām!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы