www.sudzibas.lv Leļļu teātris Krāpjās ar solītajām 3eiro lojalitātes izrādēm

Leļļu teātris - Krāpjās ar solītajām 3eiro lojalitātes izrādēm

Leļļu teātris, kas jau labu laiku maksā nenormālu naudu, Sola 3 biļetes 3eiro vērtībā, ja tiek sakrāti 5 zīmogi (lasi - vismaz 5 izrādes sezonas laikā!) no tā saucamās "drauga kartes! "
jau iepriekš karte, uz kuras skaidri bija norādīts, ka karte ir beztermiņa, dīvainā kārtā palika... Nederīga, jo beidzās termiņš!
Šodien, aizejot uz kasi, kungs paziņo, ka biļetes nu jau no nākamās sakrātās "draugu kartes" atkal nav pieejamas līdz ierobežojumu atcelšanas! Zinot, ka covid cīņa vēl kādu laiku nebūs galā, rodas jautājums leļļu melīgajai administrācijai - kāpēc jums šķiet, ka jūs esat gudrāki par citiem un kāpēc jūs domājat, ka pēc šādas attieksmes kādam būtu jāizvēlas leļļu teātris, nevis, piemēram, dailes teātris, kur bērnu izrādes apmeklējot visai ģimenei, Cena ir uz pusi zemāka? Kāpēc jūs uzskatāt, ka par nopirktajām aprīļa izrādēm jūs mēnešiem varējāt neatdot naudu, tādējādi vienkārši iesaldējot naudu, bet savas saistības un solījumus nepildat? Skumji un melīgi. Vairs nepirkšu pilnas Cenas biļetes pati un neieteikšu citiem.

Комментарии (1)

Latvijas Leļļu teātris

Labdien! Kartēm, kas bija beztermiņa, bija garš pārejas periods, kurā tās vēl bija derīgas - par ko bija pieejama informācija teātra mājaslapā. Nu jau vairākas sezonas ir terminētās draugu kartes, kas iespēju iegādāties izdevīgākas cenas biļetes dod tiem skatītājiem, kuri sezonas laikā apmeklē 5 izrādes. Zīmodziņus var krāt visu sezonu, savukārt atprečot karti vēl jaunās sezonas sākumā. 2020. gads visiem ir licis saskarties ar neparedzētām izmaiņām - arī Latvijas Leļļu teātris no 12. marta pārtrauca spēlēt izrādes (ne pēc savas iegribas). Arī šobrīd jebkuri kultūras pasākumi un to norise ir atkarīga no valdības noteiktiem noteikumiem un ierobežojumiem, tostarp distances ierobežojumiem, kas ļauj aizpildīt vien 30-40% skatītāju vietu zālē. Šajos apstākļos (ko iepriekš nebija iespēja paredzēt) teātris jau tā strādā bez peļņas. Attiecībā uz draugu kartēm ir pieņemts šāds risinājums - tā kā sezona noslēdzās jau martā, zīmodziņus turpināt krāt var līdz 2020. gada beigām. Sakrātā lojalitāte nekur nezūd, taču iespēja to izmantot būs tad, kad varēsim aizpildīt visamaz pusi zāles, kas ir 120 vietu pašreizējo 60-70 vietā. Diemžēl visi teātri šobrīd ir atkarīgi no valdības lēmumiem un ir spiesti tiem pielāgoties, meklējot ceļus, kā vienlaikus spēlēt izrādes, apkalpot skatītājus un nebankrotēt. Ir saprotams, ka tas rada neērtības, bet tomēr lūdzam uzgaidīt ar lojalitātes izmantošanu.
Par biļešu maiņu: likums nosaka, ka teātrim ir jāpārceļ izrāde, ja netiek atgriezta nauda. Realitātē tas nozīmē, ka teātris varētu pārcelt izrādi uz jebkuru datumu, iegādātās biļetes būtu uz to derīgas - ja kādam šis laiks neder, tad tā nav teātra problēma un biļete pēc izrādes datuma kļūst nederīga. Mēs šādu pieeju neizvēlējamies, jo tā, mūsuprāt, nestu lielas neērtības un zaudējumus ģimenēm. Tā vietā mēs piedāvājam iespēju biļetes mainīt uz jebkuru izrādi jebkurā laikā visas sezonas garumā, lai skatītāji būtu pēc iespējas brīvi savā laika plānošanā. Tik pretimnākošu pieeju nepiedāvā gadrīz neviens teātris, taču mums ir svarīgi, lai ģimenēm ar maziem bērniem šis jau tā grūtais un sarežģītais laiks nenestu liekas grūtības un zaudējumus. Varbūt to nav iespējams realizēt visās jomās (kā gadījumā ar lojalitātes kartēm, kur bonusa iegūšana aizkavējas), taču primāro situāciju ar biļešu maiņu mēs esam risinājuši tiklīdz tas bijis iespējams un skatītājiem pēc iespējas draudzīgākā veidā.
Par biļešu cenām: Latvijas Leļļu teātrī izrādes iestudē profesionālu mākslinieku komandas, par kurām tiek maksāti visi nodokļi. Izrādēs spēlē profesionāli aktieri, netiek apieti autortiesību maksājumi. Teātrī strādā profesionāli leļļu meistari, pie kuriem leļļu izgatavošanu pasūta arī citi leļļu teātri gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Tas viss kopā ar ēkas uzturēšanas izmaksām veido biļešu cenu, kas nevar būt tāda pati, kā, piemēram, pa bērnudārziem braukājošām haltūrētāju grupiņām, kas nemaksā ne nodokļus, ne autortiesības, ne bieži vien uztraucas par māksliniecisko kvalitāti saviem produktiem. Lai arī Latvijas Leļļu teātra biļetes cena ģimenes kontekstā šķiet liela, jo jāpērk biļete vairākiem cilvēkiem, tās ir krietni lētākas par citu teātru biļetēm, kuru cena zem 20.00 eur pieejama varbūt pašās zāles beigās. Tomēr izrādes Leļļu teātrī veido tie paši režisori, scenogrāfi, komponisti un citi mākslinieki, kuri citos teātros - un par līdzīgu samaksu. Pērkot biļeti uz Latvijas Leļļu teātri, Jūs balsojat par profesionālu teātra mākslu bērniem, kuru veido profesionāli mākslinieki, un tam, diemžēl, ir sava cena. Komentārs par Dailes teātri nav patiess - uz bērnu izrādi (kas nav viņu pamatprodukts, tāpēc var samazināt cenu, līdzīgi kā mums nav augsta cena pieaugušo izrādēm) cena tur šobrīd ir 14-18eur, 10.00 eur biļetes pieejamas tikai pašā pēdējā Dailes teātra lielās zāles rindā, kas būtu vienīgās, kas sanāktu lētāk nekā Latvijas Leļļu teātra 1. rindas biļete par 13,50 eur.
Ceru, ka izdevās izskaidrot situāciju, jebkuru neskaidrību gadījumā varat sazināties ar teātri [slēpt]@lelluteatris.lv.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы