www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte Darbinieces attieksme

Latvijas Universitātes Studentu Servisu - Darbinieces attieksme

Esmu bijusī Latvijas universitātes studente un uz studentu servisu Raiņa bulvārī 19, 125 devos 18.10.17 no rīta, lai pasūtītu diploma pielikumu angļu valodā. Jau atverot durvis, varēju novērot, ka tādas elementāras lietas kā sasveicināšanās/atsveicināšanās šajā telpā esošajiem darbiniekiem pieklibo. Piegāju pie pa labi sēdošās blondās meitenes(diemžēl vārdu nezinu), kas sēdēja pie norādes "dokumentu pielikumi", un izstāstīju, ka nepieciešams diploma pielikums angļu valodā. Viņa, pat acis nepaceļot no datora, kaut ko noburkšķēja zem deguna. Kad pārjautāju, man iedeva aizpildīt iesniegumu. Aizpildīju un iesniedzu, to saņemot blondīne atkal ar manāmu nepatiku kaut ko noburkšķēja zem deguna. Es pārjautāju, kad būs gatavs, man teica - jūs saņemsiet epastu. Tā arī īsti nenoskaidrojot kaut kādus konkrētākus termiņus, jo pārjautāt negribējās - meitenes attieksme iepriekš jau bija izteikusi visu - devos prom un atvadījos, lieki piebilst, ka frāzi "uz redzēšanos" studenta servisa darbinieki lietot neprot.
Latvijas universitātei būtu jāpadomā, kādiem cilvēkiem uztic sava tēla nešanu, jo studentu "servisā" strādājošie no servisa sniegšanas elementārām pieklājības normām neko nesaprot. Ja tas pieklibo, varbūt nepieciešams nosūtīt uz kādiem kursiem vai arī nomainīt neprasmīgo, ar dzīvi neapmierināto, nogurušo darbinieci? Latvijā nedzīvoju jau gandrīz 10 gadus un šāda veida attieksme vienkārši krīt acīs. Žēl to studentu (arī ārzemnieku), kas vēršoties pēc palīdzības šajā "servisā" vienkārši tiek brutāli apkalpoti, pie tam maksājot lielu naudu par studijām... Kauns latvijas universitātei!

L

Комментарии (4)

Dainis 18.10.2017

Jautājums, vai jūs turp devāties lai saņemtu pakalpojumu, vai lai ar jums kāds sasveicinātos? Rakstīt tik garu tekstu, tikai tāpēc, ka ar jums neviens nesveicinās?

L LLM 18.10.2017

Jebkur pasaulē, Daini, pakalpojuma sniedzējs elementāri sasveicinās ar savu klientu/servisa ņēmēju. Sasveicināšanās IETILPST pakalpojumā, bet laikam jau ne Latvijā, ko var redzēt par jūsu jautājumu.

Dainis 18.10.2017

Protams tas ir pats par sevi saprotams, fascinē tikai tas, kas jūs tas tā iespaidoja lai uzrakstītu tādu penteri.

L LLM 18.10.2017

Kā jau pieminēju, Latvijā nedzīvoju jau labu laiku, tādēļ arī tas viss tik ļoti krīt acīs un fascinē. Tie, kas šādu "servisu" izbauda diendienā, jau tam vairs nepievērš nekādu uzmanību, jo ir pieraduši. Ja par garu mana pentere, nelasiet.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы