www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte Studiju maksa sadārdzināšana

Latvijas Universitāte - Studiju maksa sadārdzināšana

Vai kāds var izskaidrot straujo studiju maksa sadārdzināšanos? Lieta tāda, pirms varēja pieteikties studijām summa par vienu gadu bija 1000 euro, kas manuprāt bija adekvāta samaksa, bet tad pēc 2 dienām, kad var sākt iesniegt dokumentus summa jau ir 1400 euro. Sapratu, ka jau par vēlu meklēt ko citu, jo tā jau ilgu laiku meklēju, ko vēlos studēt. Tagad, kad esmu uzņemts un jāparaksta līgums summa jau ir 1575 euro. Rupji reiķinot pieauga par 50% un tas ir tikai vienā programmā. Žēl, ka mūs jaunos cilvēkus tā izmanto peļņas gūšanai un neticu, ka universitātes atdeve, izglītojot studēt gribētājus, pieaugs par 50%.

15.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (7)

L Laumamm 15.07.2019

Aizej paskaties RSU studiju maksu un tad pačīksti.Pirms maksas pacelšanas maksāju 1700 katru gadu :D

davfreim 15.07.2019

LV pārāk daudziem ir bezjēdzīgas augstākās izglītības, jādomā 2x pirms vispār mācīties kaut ko vai tas ir vajadzīgs, vai būs darbs un galvenais vai pašam patiks.

T TeaMachine^^ 16.07.2019

Kādā programmā LU tāda haļava kā 1000 gadā? Draudzene maksā 250 eiro mēnesi

really? 16.07.2019

"summa par vienu gadu bija 1000 euro, kas manuprāt bija adekvāta samaksa"
..un manupraat tev augstaka izglitiba nav vajadziiga, jo si summa tev skiet adekvata tikai tapec,ka tu varetu to samaksaat, nevis tapec,ka ta tiesam butu adekvata un segtu visas izmaksas,kuras LU rastos studiju gada ietvaros!

R Ruta 16.07.2019

Paldies, man prieks ka vēl pastāv cilvēki kā tu, rada prieku ka Latvijā ir arī adekvāti cilvēki ar labu humora izjūtu.

P Pilniigskukuu 29.07.2019

Nu protams ka ar 1000 eiro gadā par studijām tas ir ļoti lēti, jo ka gan varēs sev par tādu nieka naudiņu mašīnīti sev nopirkt 3 nedēļu atvaļinājumu uz Karību salām un pretī dodot pilnīgi neko ar tādu vien piebildīšu ka nu jūs jau visu zināt to, mācieties paši dariet paši tik atnāciet uz eksāmenu, bet labāk nenāciet, jo tad vēl maksāsiet par eksāmena pārlikšanu vēl naudiņu mums. Tāpēc ja 1000 ir daudz par maz lai UNIVERSITĀTES darbinieki varētu padzīvot labi, un ka jau ierasts neko nedarot un nedodot preti tik iekasēt naudu un sabāzt vēl sodu par kavētu maksājumu neadekvātu.

K Krista 24.10.2019

Nu nezinu gan. Kad es stājos LU juristos, man no sākta gala summas maksa bija 1030 un tā netika pacelta pat pēc līguma parakstīšanas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы