Latvijas Televīzija - Slikts serviss

Absolūti nav pieņemami, ka 21. Gadsimtā, kad būtu jādomā racionāli tiek tik briesmīgi daudz laika ēterā veltīts baznīcu raidījumiem. Nepietiek, ka katru svētdienu baznīcas raidījumus rāda, tad tagad vakarā bāž savas Aglonas pasākumus, vēl nākošā dienā atkārtojumu bāzīs ēterā, 3h bezjēdzīgi iztērēts ēters. Kur modernā gadsimtā var bāzties virsū ar savām dieva tēmām? Ticība tas ir intīmi un individuāli, bet ltv1 burtiski bāžas virsū ar šo tēmu. Nezinu nevienu rietumu valsti, kurā mūsdienās tas būtu normāli, tagad ir jāatver acis un jāizveidojas par pilnvērtīgi 21. Gs. Sabiedrību, nevis baznīcas valsti. Tā jau ir, ja valstī nav ekonomikas, demokrātijas un spēcīgas sabiedrības, tad būs baznīcas un citi pūšļotāji. Liels, fui, ka ltv1 nemainās un uzspiež savu viedokli. Es nemaz nerunāšu par to, kāpēc netiek oficiāli translēti 21. Gadsimtam atbilstošas pārraides ar gājieniem, super krāšņiem svētkiem. Te protams, nemāk svinēt svētkus, toties ar kājām cilpot uz Aglonām gan ir spējīgi. Esmu šokā par tik briesmīgi neattīstītu tautu. Kauns. Situāciju tikai uzlabo tas, ka ir iespēja skatīties citus kanālus, protams, normālu rietumu kanālu trūkst.

14.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B

Комментарии (5)

R RunčaĶepa 15.08.2022

Protams, ka tas ir pretīgi, bet...

< ... > Nezinu nevienu Rietumu valsti... < ... >

A es zinu - Polija. Un paldies Die... Imperatoram Augustam, ka televīzijas kanālu tu vari vienkārši pārslēgt.

I ilrgjefiho 15.08.2022

Ārprāts, kurš tad vēl to melu midzeni skatās? Jūs galīgi sevi necienat

P Palīgs neskaidrajiem 15.08.2022

Ļoti gribētos zināt kuru no ..ūdiem jūs skatāties un uztverat kā patiesību.

I ilrgjefiho 16.08.2022

Es nevienu melu midzeni jau gadus 10 neskatos. Ja ne ģimenes locekļi, izmestu TV, lai vietu neaziņem. Savulaik pamanīju, ka viņi visi ir meļi, regulāri melo, noklusē informāciju, cenzē viedokļus. Tur visur galvenā vērtība ir būt paklausīgam un spēja melot bez sirdsapziņas pārmetumiem. + ir pazīstams redaktors vienā no melu midzeņiem

L Liene889 15.08.2022

Tā tas vienmēr ir bijis. Nav ko brīnīties. Labāk skaties tv6!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы