www.sudzibas.lv Latvijas Tālrunis Noslauc tikai naudu un jēga nekāda

Latvijas tālrunis - Noslauc tikai naudu un jēga nekāda

Vispār šitādos saitos ļoti reti iegriežos, bet nu šoreiz esmu ļoti neapmierināts!!!!
Latvijas tālrunis noslauc naudu par pilnīgi bezjēdzīgām reklāmām, neiet runa par kaut kādiem 10 vai 20 latiem.
Par darbinieku attieksmi pēc tāda gadījuma labāk nekomentēšu...

C

Комментарии (4)

T Taisnibascinitajs 18.01.2015

Latvijas Tālrunis ir krāpnieku un zagļu banda. Ar Latvijas Tālrunis man bija gadījums 2014 gadā noslēdzu vienu līgumu par sludinājumu zaļās lapas bet uzņēmuma darbinieki manu parakstu nokopēja vel uz četriem līgumiem un paši iesniedz arī pārējos izdevumos mana uzņemuma reklāmu. Tagad man ir rēķins vairāk kā par 1000 eiro . Tagad man jātiesājas lai pierādītu ka mans paraksts ir tikai uz viena līguma. Liguma nosacījumus man neviens arī netika iedevis izlasīt nedz arī iepazīstināja. Latvijas Tālrunis jurists telefonsarunā man teica ka es varot netiesātie jo Latvijas Tālrunim esot vairāk naudas nekā man .un viņi nevienā tiesasprāvā nesot zaudējuši.

T Taisnibascinitajs 18.01.2015

Firma LATVIJAS TĀLRUNIS ar savām darbībām vārdu LATVIJA ir padarījuši par grīdas lupatu un vārdu LATVIJA izmanto nelietīgos nolūkos. Šai firmiņai drīzāk piestāvētu firmas nosaukums. SIA PACEL TRUBU vai arī SIA ČIVAVAS TĀLRUNIS vai arī SIA ATDOT NAUDU TĀLRUNI vai arī SIA JŪSĒJĀ NAUDA NAUDA KĻŪST PAR MŪSĒJO u.c.c

ā Ārstu vērotājs 24.02.2015

Būtībā visiem uzņēmējiem iesaku turēties tālāk no šī uzņēmuma! Kāpēc? Tāpēc ka viņi reāli apzog, melo par tirāžām u.t.t.
Piemēram:
1) ZL.LV ir reāli sagrozīta statistika, manā līguma statistikā tika norādīts, ka man zvanīts (pēc 1180) 37 x, bet reāli saņēmu 3 zvanus
2) Zaļo Lapu tirāža tiek uzpūsta 20 kārtīgi, piemēram Jelgavā saka ka izdos 20000 grāmatiņu, bet reāli tiek iespiestas ap 1000 - klientiem, pašvaldībai un dažām pasta nodaļām.
3) Medicīnas katalogs līdzīga kā Zaļās Lapas
4) Vēl ir tādi izdevumi ka Reģiona plānošanas, Saeimas un Valdības, Būvniecības ABC, Reklāmas gadagrāmata kuri VISPĀR NONĀK TIKAI PIE REKLĀMDEVĒJIEM! Paldies Dievam Tirdzniecības un rūpniecības kamera atteicās ar šo kantori sadarboties!
Tā viņi dara, tāpēc arī es iesaku 10 reizes pārdomāt, vai jums šo kantori vajag! Creditreformā iekļūt nav grūti, bet no tās tik dzēstam - ui cik sarežģīti!
Ko iesaku Taisnībcīnītājam? - cīnīties, un atrast kādu iemeslu pretprasībai, lai taču vienreiz nobloķē šim kantorim kontus! Jāliek sludinājumi vietējā presē, jāaicina Bez Tabu u.t.t., šis krāpnieku kantoris ir jāslēdz!

I ina66 14.04.2015

100% piekrītu.
Nekad nemūžam vairs negribu ar viņiem kontaktēties.
Zaļās lapas vispār ir fufelis Nr.12
Un zl.lv man bija saķeršanās . Reklāmu neizvieto, melo, menedžeri rupji un izskatās nodzērušies

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы