LV RU

Lielvārdes pasta nodaļa LV-5070 - Slikts serviss

Vairākas reizes ir problēmas ar sūtījuma saņemšanu. Netiek informēts klients par to, kad sūtījums ir pienācis. Jautājot darbiniecēm tiek apgalvots, sistēmā uzrādas kad viss ir darits kā nākas un klients ir informēts sms veidā, gan uz pastkasti kas reāli netika darīts. Sms nav, kā arī pastkaste tukša. Prece protams ir nosūtīta atpakaļ kur tika iegādāta dēļ tā kad nav neviens atnācis pakaļ. Nesaprotu tad kur tika sūtīta šī sms un kur tad palika ziņojumi kas nāk uz pastkasti zinot to kad ziņojumi tiek izsūtīti atkārtoti.

Комментарии (4)

O Ojars Ozols 28.05.2019

Narodna medicina ističe rotkvicu kao namirnicu koja doprinosi obrani od različitih toksina te potiče izlučivanje žuči. Otkrivamo ti koje još zdravstvene prednosti ima rotkvica te kako odabrati najkvalitetniju i kako je ispravno čuvati.

Pozitivni utjecaji koje rotkvice imaju na zdravlje:
Štite od raka - postoje znanstveni dokazi da rotkvice uništavaju stanice raka zbog vlakana i vitamina koje sadrži. Studija objavljena 2008. godine u časopisu Bioscience, Biotechnology and Biochemistry ukazuje na pozitivan učinak ekstrakta crvene rotkvice bogate sulforafanom te indol-3-karbinolom, na rizik od razvoja karcinoma. Osobito dobrima pokazale su se kao pomoć u liječenju raka debelog crijeva, bubrega, želuca i usne šupljine.
Pročišćavaju dišne putove - djeluju na izlučivanje sluzi iz dišnih organa, zbog čega se preporučuju osoba koje imaju problema sa začepljenim nosom, čestim upalama sinusa te boluju od astme ili bronhitisa.
Povrće
MOŽDA TE ZANIMA...
Kiselo je zdravo: Super moćna povrtna salata za uskrsni doručak
HRANA

Pospješuju rad probavnog sustava - jedenjem rotkvica stimulira se rad jetre i čisti krv. Vlakna iz rotkvice potiču lučenje probavnih sokova i reguliraju pražnjenje crijeva pa organizam lakše izbacuje toksine, a posebno se preporučuju osobama koje pate od zatvora.
Potiču mršavljenje - rotkvice imaju visok udio vode i vrlo malo kalorija pa su idealne za one koji žele skinuti koji kilogram viška nakupljen tijekom zimskih mjeseci.
Umiruju otok i svrbež nakon uboda insekata - sok rotkvica se može koristiti kao učinkovit tretman za ubode insekata poput pčela, stršljena, osa. Njihov sok smanjuje bol i oticanje nakon uboda insekta.

J Juris Vēveris 10.07.2019

Ļoti līdzīga situācija arī Ādažos. Gan manējais sūtījums, gan sievas sūtījums ir aizgājis atpakaļ sūtītājiem, jo mēs it kā tos neesam pieprasījuši. Bet pastkastītē nav atrodams neviens pats paziņojums par sūtījumu atrašanos Latvijas Pastā. Laikam šis ir viens no jaunākajiem LP servisiem.

K klients internetaa es 11.07.2019

Jums vismaz ir zināms kad ir aizgājis atpakaļ. A man pasaka kad ir aizsūtīts atpakaļ . Zvanot uz centrālo pasta nodaļu man saka kad ir nonacis tikai lielvardē un atpakal nav sūtīts.

R redpanda 09.08.2019

Ar tieši tādu pašu situāciju saskaros ne vienu reizi vien, Latvijas Pastam tiek maksāts par kurjera piegādi, lai klientiem uz pastu nebūtu jādodas, bet bieži vien saņemam sūdzības ka pasūtījums nav piegādāts. Ar klientiem vienmēr vēl pārliecinamies, ka telefona nummurs ir norādīts parezi. Visizteiktāk šī problēma ir tieši tad ja pasūtījums nokļūst Rīgā, citās pilsētās un ciematiņos šādas problēmas notiek ļoti reti.
Turklāt vienam no klientiem, bez jebkādas ziņas tika izsniegt aicinājums doties uz nevis tuvāko pasta nodaļu, bet sūtījums tika aizvests uz otru Rīgas malu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы