РешеноLatvijas Pasts Talsi 1 - Slikts serviss

Pienākot rindai apkalpošanas personāls slēdz kasi un neapkalpo pasakot, ka daudz darba. Nostāvēju ar 11 mēnešu vecu meitiņu uz rokām 20min rindā. Norāda, ka man jāstājas jaunajā rindā, kur jau daudz cilvēki priekšā, lai gan izstāvēju rindu, lai nosūtītu paciņu. Izturējās rupji un necienīgi, kuru rezultātā pa jaunu nestāvēju rindā, bet aizgāja. Mammas ar maziem bērniem saprot, cik tas ir sarežģīti un grūti stāvēt ilgstoši garās rindās ar mazu bērnu uz rokām. Un sagaidot savu kārtu, tev acu priekšā noliek zīmi, ka apkalpos blakus kasē, kur jau izveidojusies milzīga rinda un liek stāvēt pa jaunu. Biju sašutusi par tādu attieksmi pret klientiem.

Жалоба успешно разрешена Stellu 13.02.2020

Latvijas Pasta nodaļās ir izvietota numuriņu sistēma, kas atvieglo ne tikai jaunās māmiņas, bet arī citu iedzīvotāju grupu ikdienu

S

Комментарии (1)

A Alise 27.02.2021

Piezvanīju uz pastu, lūdzot lai vīrs izņem paciņu. Jo pati nevaru, paka ir smaga un mājās bērns ir slims. Nē un viss. Kas tā par attieksmi?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы