LV RU

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Rupja attieksme pret vecāka gadagājuma cilvēkiem, rupja un nekulturāla. Visu klātesošo klientu klātbūtnē apsakājas uz vecu vīrieti, kurš varētu būt šīs pasta darbinieces tēvs (pēc gadiem, protams) .
Ja vecs cilvēks kautko nesaprot vai viņam trīc rokas, varbūt no ilgas sēdēšanas rindā vispār ģībonis nāk vai kaut kas cits, jo šajās dienās, sakarā ar Pnb bankas slēgšanu, arī pasts ir noslogots un ir vismaz 2h jāgaida rindā, ir nepietiekošs skābekļa daudzums, trūkst krēslu.

23.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Комментарии (4)

M Mego izmeklētājs 24.08.2019

Ne tikai latviešu arī slāvu .

P Pasta pagrabs 24.08.2019

Es pisu pastu. Sutijums no braligas tautas, kinas. Riga nostaveja 4 dienas! Kas viniem tur notiek? Noliktavas darbinieki ari izsaukti uz nodalam vert kontus vala?

E Elīna 25.08.2019

Ce ti pridumivaesh? Nacitalsja skazok i zabil kakova naroda skazki cital? Tradicii takaja bila no ne v Latvii. Zhivja sdesj mog bi hotjabi jazik viucitj, esli istorija v rushkih shkolah neprepadajotsa.

Pacco_al 26.08.2019

Nu ko tu lien tanī pastā nu vai tiešām vairs nav nesaprašanas ne zināšanas, ka tur kontu vērt vaļā ir pēdējais stulbums un čakars, bet nē vajag. Nu ja vajad tad ciet, mēs taču visu laiku esam "cietēju tauta".

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы