LV RU

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Jau vairākas reizes ejot uz šo pasta nodaļu saskartos ar ļoti lēnu pasta darbinieka darbību. Cilvēki stāv Rindā garā uz ielas. Tā nav viena vai divas reizes, bet gan regulāri. Pensionāri, jaunās māmiņas un grūtnieces. Mazās pakas vairs netiek mestas paskastīte, bet gan jāiet uz pastu. Tur arī sākās problēmas. Kādēļ netiek mestas paskastīte paciņas, viņas ir parastās aploksnes izmērā? Kas darīsies ziemas periodā? Rinda covid pandēmijas laikā! Vai tas ir pieļaujams?

13.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Sintija Bērziņa 13.10.2020

Pasta nodaļa atrodas Katoļu iela 31

Комментарии (2)

H Helsu 13.10.2020

Ja pacinas izsutitajs ir samaksajis par izsekosanu lidz jusu "rokam" tad vinu paskastite mest nemaz nedrikst.
Tas ir pavisam viegli saprotams 😊

Džozefīne 14.10.2020

Bija gadījums, kad tika saplēsta pasūtītā lieta, jo pastniece bija stūķējusi paciņu pasta kastītē. Es arī neatbalstu šo metodi. Un vispār, visās pasta nodaļās viss notiek ļoti lēni, viņi vienkārši pielāgojas tiem visiem penšiem, kuri tur katru dienu sēž.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы