www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pazudis sūtījums

Latvijas Pasts - Pazudis sūtījums

Sūtījums el025224865ru 20. Martā ienācis lv teritorijā un kopš tā brīža nav nekādu atjauninājumu. Zvanot Latvijas pasta klientu centram, visu laiku tiek sniegta viena atbilde-sūtījums nav nonācis Latvijas pasta rīcībā. Savukārt citas izsekošanas sistēmas rāda, kad sūtījums 20. Martā ir ienācis Rīgas lidostā. Droši vien, tas visticamāk ir pazudis šķirotavā, vai arī to kāds piesavinājies. Gribētu reālu izskaidrojumu tam, kur var teju mēnesi bez statusa atjauninājuma ceļot ems sūtījums, bez visas '''futbolēšanas'' no Latvijas pasta darbinieku puses, ka ''mēs jau viņu neesam saņēmuši'', ''Latvijas pastā viņš nav vēl ienācis'', ''Rīgas lidosta vēl nav Latvijas pasts'', un tā tālāk.
Ļoti ceru beidzot saņemt izvērstu atbildi par šo situāciju, kā arī ceru, ka spersiet soļus sūtījuma atrašanai, jo viņš tomēr ir nonācis Rīgā!

12.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (1)

S sannas 04.05.2024

Nonācis lidostā, tas nenozīmē, ka viņš jau ir pasta "teritorijā".
Lidosta nav pasts. Līdz brīdim, kamēr viņš nav nodots Latvijas Pastam, pasts nenes atbildību un nevar sniegt informāciju, jo pie viņiem tas sūtījums vēl nav.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы