www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pazaudēja svarīgu vēstuli

Latvijas Pasts - Pazaudēja svarīgu vēstuli

Es izsūtīju vēstuli ar svarīgām bildēm iekšā nebija iespējams apmaksāt ierakstītu vēstuli tāpēc nācās sūtīt vienkārši miskastaja vēstule. Nosūtīju no Rēzeknes atbrīvošanas aleja 155 pasta nodaļa vajadzēja būt vēstulei Salaspils jau pēc 2 dienām bet jau vairāk par nedēļu pārgāja zvanu uz pastu Saka ka vēstule nozaudēta viņi nevar palīdzēt viņu atrast. Parko tad saņem šie bezatbildīgi cilvēki algu ja pat nemāk izpildīt savu darbu. Un kāpēc mūsu pastā nodaļas strādā cilvēki bez izglītības un nēsā vēstules cilvēki kuriem ir problēmas ar alkoholu tā jau nav pirmā reize kad bezatbildīgi izturas pret savu darbu.

19.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

F

Комментарии (2)

P PatiesiibasMeka 19.08.2022

Tikmēr ATBILDĪGIE cilvēki savu ūbersvarīgo vēstulīti nosūta neierakstītu, neapdrošinātu, neizsekojamu.. ;)

F Frolova 19.08.2022

Ne visiem ir iespējams apmaksāt vēstules ierakstītas,kad ir grūtibas ar finansēm.bet jūs aizstāvēt savus bezatbildīgus strādniekus.kuri pat nemāk pieklājīgi izturēties klātienē vienmēr ka zvēri neapmierināti jo īpaši kad viņiem pajautā par pasta pakalpojumiem atbilde mums ir mājas lapā tur varat iepazīties par ko tad jums maksā valsts algas lai sedetu neko nedarītu,tas neattiecas uz strādniekiem kuri ir atbildīgi..bet tikai uz tiem bezatbildīgajiem jo īpaši Rēzeknes pasta pie kuriem esmu tikusi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы