LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pastnieks bez brillēm vai analfabēts.

Latvijas Pasts - Pastnieks bez brillēm vai analfabēts.

Jau kuru reizi pastnieks nokļūdās ar vēstulēm jo sūtījumu adreses atšķiras tikai ar vienu burtu abi adresāti atrodas Amatas nov. Viens no otra ir 8 km. Vai tas ir slinkums, paviršība jeb analfabētisms? Tāpat svarīgas vēstules tiek no vienas un tās pašas adreses un nedēļu sākumā (tā mēs sarunājām ar firmu lai nekavētos) , bet viena atnāk pēc 7 dienām, bet otra pēc 10 dienām un nekādas svētku dienas nebija starpā. Tāpat Amatas avīze kad pasūdzies tā pienāk pēc 1 vai dienām pēc iespiešanas tipogrāfijā, parasti pēc nedēļas vai divām.

Комментарии (2)

Saivii 24.01.2020

Pastnieks iespeejams steidzaas ,un ja atshkjiraas ar vien burtu- kur nu ies iespringt. Varbuut vajag aiz rokas kaadreiz pakjert un paskaidrot sakariigi. Taapat arii der uz Pastu piezvaniit apskaidrot, ja reiz nav pirmaa reize.

BondsBonds 24.01.2020

Gan jau par naudu viņš tieši tā arī domā. 8km. Amortizāciju viņam nesedz.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы