LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pasta nodaļa LV1057 nepiegādā uzaicinājums par saņemtiem sūtījumiem.

Latvijas Pasts - Pasta nodaļa LV1057 nepiegādā uzaicinājums par saņemtiem sūtījumiem.

Apvienojot nodaļas lv1063 un lv1057 ir sācies totāls bardaks. Uzaicinājumus par saņemtiem nu jau 2. Sūtījumiem nepiegādā (zvēru pie savas dzīvības, nav bijuši ne papīra formātā ne elektroniski) , bet šie Saka ka esot bijuši, arī elektronisks t. I īsziņas veidā (dīvaini, kā varēja būt elektronisks, ja telefona numurs nebija norādīts?) viens atrodas lv pasta glabātuvē jau kādu laiku. Otru, cerams ka rīt paspēšu pārķert, bet tur jau atrodās no 20.01.2020! Uzaicinājuma nav! Varbūt tā ir jauna lv pasta fīča, kā piepelnīties, nepiegādājot uzaicinājumus, bet nosūtot tos uz glabātuvi, kur saņemot sūtījumu jāmaksā par katru kavēto dienu?
Dēļ pasta nodaļu apvienošanas Rindas jebkurā brīdī tur tādas no 30 līdz 50 cilvēkiem! Reāli stundu vai vairāk gaidi rindā!

04.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы