LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Otro reiz pēc kartas nesaņemu svarīgu vēstuli

Latvijas Pasts - Otro reiz pēc kartas nesaņemu svarīgu vēstuli

Es saprotu vienu reizi, bet otrais reiz tas jau ir galīgi bezkauns, es gaidīju vēstuli no sociem, pirma vēstule neatnāca, tad otra atnāca nu aizgāju uz komisiju, tur man krit virsu socialie darbinieki ka ne pabrīdināju viņus ka nebūšu ka viņi jau otro reizi mani izsauc, un pirma vēstule bija rakstīts kādus dokumentus jāņem līdzi tas nija vienkarsi arprats, nu tad aizgāju uz otro komisijas sedi un socie pateica tad gaidiet vēstuli pa pastu ar atbildi nu un atkal nav nu kas tas ir ko, ar ko jūs tur nodarbojaties, ka cilvēks gaida svarīgu vēstuli un jūsu neatbildības un tādu attieksmi pret servisu cieš cilvēki

21.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

BondsBonds 21.01.2020

Pārāk bieži un ar tevi ir sastīta šī problēma. Negribu apšaubīt tavu godaprātu, bet..

L Linda_J 22.01.2020

Šis portāls nepalīdz atrisināt šādas lietas. Iestādēs jānorāda precīza adrese. un biežāk japārbauda savu e-pastu.

J Jānis no Cēsīm 24.01.2020

Pastnieks kad grib tad ved vēstules. Piem. svarīga vēstule viena atnāk pēc 7 dienām, tas nekas ka izsūtītājs atrodas tikai 18km. cita no tās pašas adreses 10 dienas, abas izsūtītas nedēļas sākumā. Man paskaidroja ka visas vēstules iet caur Rīgu, absurds. Tāpat pastnieks bieži iemet vēstules ne tam adresātam jo mājas nosaukumi it kā vienādi, bet vienam 4 burti otram ir 5 burti. Varbūt darbiniekam vajadzētu brilles. Novērots un piedzīvots Amatas novadā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы