LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nesaņemu savus sūtījumus

Latvijas Pasts - Nesaņemu savus sūtījumus

Lieta sekojoša.
Kā jau daudzi arī es saņemu pasūtījumus no ārzemēm. Šobrīd esmu saskārusies ar pastnieces/pastnieču nolaidību. Nesaprotamu iemeslu dēļ, Talsu pasta nodaļas darbinieces pašrocīgi izmaina adresi, kas ir norādīta uz paciņas, kā rezultātā es nesaņemu savus sūtījumus. Pats labākais ir tas, ka mani sūtījumi tiek iemesti kaimiņu mājas pastkastē, kas atrodas darba ielā, kaut es dzīvoju Dundagas ielā! Uz paciņas taču skaidri un gaiši ir norādīta Dundagas iela! Paciņas saņemu, jo kaimiņiene man viņas atnesa.
Kad tas notika otro reizi sazvanīju pasta nodaļu, kur mani “itkā piefiksēja”, apgalvoja, ka ar mani sazināsies, bet neviens tā arī ar mani nav sazinājies!
Nesaprotu kā var pieņemt darbiniekus, kas pat adreses pareizi neprot nolasīt, nemaz nerunājot par to, ka pakas tiek mestas kur pagadās!

Nolaidība!

15.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (2)

BondsBonds 15.01.2020

Pasts ir mirstoša nozare. Maxima strādā gudrāki cilvēki kā LP, atalgojuma dēļ.

L Linda_J 16.01.2020

Sīdzības.lv šādus jautājumus nerisina.. Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību, veicina uzņēmum neslavas celšanu u.c..,ievietojot nepārbaudītu informāciju no nepārbaudītām personām. Visas problēmas ir jārisina pkalpojumu sniedzēja vietā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы