www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nesaņemu informāciju par piegādātu pasta sūtījumu, kas atrodas pasta nodaļa - 15 darba dienu laikā.

Latvijas Pasts - Nesaņemu informāciju par piegādātu pasta sūtījumu, kas atrodas pasta nodaļa - 15 darba dienu laikā.

Nevienam neiesaku izmantot doto pasta nodaļu, vai vēl labāk atrisinātu problēmu ja to aizslēgtu pavisam ciet - pasta nodaļa, Latvijas pasts, Jelgava-2, Garozas iela 22, Jelgava, lv-3002.

1) Dotās pasta nodaļas, Latvijas pasts, Jelgava-2, darba laiks - sestdienā vispār ciet!
Kurš strādājošs cilvēks var paspēt uz doto pasta nodaļu, darba dienās, ja strādā Rīgā 5 dienas nedēļā!
Ir jāmaina darba laiks-arī sestdienā ir jāstrādā Latvijas pasta nodaļai Jelgavā Garozas ielā 22, vai jāslēdz pavisam nodaļu ciet!

2) Darba kvalitāte-man piegādāta paka atrodas 15 darba dienas dotajā pasta nodaļā un neesmu saņēmis nevienu uzaicinājumu ierasties izņemt paku!
Tā nav pirmā reize! Bet manā gadījumā patstāvīgi ar to sastopos, kā var ar tādu attieksmi strādāt!
Lūdzu izskatīt darbinieku godprātību, kvalifikāciju un izvērtēt darbinieku turpmāko darbību dotajā pasta nodaļā!

30.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (3)

Good Intentions 30.09.2022

Novirziet uz pankomātu, kur problēma? Jūs pašu vajadzētu sestdienās darbā aiztaisīt..

G Gonzo23 30.09.2022

Jūs nopietni? Jūs stādāties priekšā, cik pasta operatori un pastnieki saņem algu, izskatās, ka nē.
Šaubos, ka pats šo darbu darītu.

K Klēr 01.10.2022

Ja jūs sazinoties ar pastu, nevarat vienoties par pakas saņemšanu, tad kādēļ lai jūs nevarētu vienu dienu teiksim tā samainīties ar savu kolēģi( citur ar menedžeri un tamlīdzīgi) kas nu kuram amatā ir ... vai likt viņiem zināt ka tādu un tādu apsvērumu dēļ nebūsiet to vienu dieniņu,jūs mierīgi darba dienā varētu izņemt paciņu. Tagad visiem modē ir tie pakomāti pārvirziet sūtījumu uz turieni un izņemiet sev ērtā laikā . Jo nu pēc idejas risinājumu ir čupu čupām. Plusā vēl variants ja nākošreiz pasūtat paciņu tad nesūtīt uz savu vārdu bet kāda tuvinieka vai cilvēka kurš varētu paciņu izņemt un jums nogādāt ..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы