LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nelaipna apkalpošana

Latvijas Pasts - Nelaipna apkalpošana

Labdien!
Reti sanāk iegriezties pastā, bet tā kā bija jāsaņem sūtījums, tad cits nekas neatlika kā iet uz norādīto pastu nodaļu! Diemžēl mans labais noskaņojums tika sabojāts, jo ierodoties ieraudzīju ļoti garu rindu aiz durvīm (kādi 20 cilvēki) ieejot pastā, lai paņemtu numuriņu, pasta darbiniece klaigāja ka izsauks apsardzi ja zālē atradīsies vairāk par trim cilvēkiem, tas viss ir saprotams, bet kāpēc aparātā nevar ielikt papīru lai dabūtu to nelaimīgo nummuriņu un nekādas problēmas? Uz ko darbiniece atbildēja ejiet stāviet Rindā! Nav taču vasara ir ziema, paņemot nummuriņu vismaz var rēķināties pēc cik Ilga laika varētu pienākt tava Rinda! Tai pašā laikā cilvēki stāv Rindā, a tie kas ir pasūtījuši caur aplikāciju nummuru iet visiem pa priekšu! Tāds, lūk sanāca mans pasta apmeklējums, lieku reizi vairs pēc tādas apkalpošanas iegriezties negribās!
Ar cieņu jūsu klients! Laimīgu jauno 2021 gadu! Ceru ka jūsu darbinieki šajā nevis prastajā laikā, būs nedaudz laipnāki!

05.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы