www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Ļoti slikta apkalpošana

Latvijas Pasts - Ļoti slikta apkalpošana

Atkal sajutos kā padomju laikā kādā valsts iestādē. Iecavas pastā sākusi strādāt līdz šim neredzēta darbiniece. Smagi bija skatīties kā viņa apkalpoja stipri jau gados esošu kundzīti. Kundzīte maksāja rēķinus un ne viss viņai izdevās gludi. Pēc katra jautājuma pasta darbiniece tikai pārbolīja acis un kaut ko atrēja. Pēc mana aizrādījuma arī tiku noriets. Vai tiešām pasta personāldaļa nevar izvēlēties operātoru kurš māk komunicēt ar cilvēkiem. Saprotu, ka algas noteikti pastā ir mazas, bet nedrīkst izgāzt savas negācijas uz citiem.
Nezinu kā sauc šo darbinieci, jo leibiņš ar vārdu nebija piesprausts, palika atmiņā viņas sarkanīgā seja un sarkanie mati.
Pēc šāda pasta nodaļas apmeklējuma labāk izmantošu kādu citu paku nosūtīšanas firmu.

01.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

ž žurcis 03.03.2024

Izmanto gan citu! Un nemaz nezināju, ka darbā pieņem tagad arī suņus, lai tie rietu uz klientiem.

B barmaleikin 03.03.2024

Nepieņem! Jo [slēpt]@inbox.lv tur nestrādā...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы