LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Klientu maldināšana

Latvijas Pasts - Klientu maldināšana

Labdien! Gribētos noskaidrot, no cikiem un līdz cikiem ir klientu apkalpošanas laiks pasta nodaļās? Vakar, saskaros ar ļoti nepatīkamu situāciju. Pati strādāju līdz 20: 00, (kamēr aizpildu visus papīrus un t. T paiet vel 20 min) . Vakar skrēju uz pasta nodaļu kas atrodās Origo, atskrienot ieraugu ka aparāts kurš izdod numuriņus ir izslēgts! Manu acu priekšā taisa žalūzijas ciet un klientus vairs neapkalpo! Laiks bija 19: 40! Es saprotu ka visi grib tikt ātrāk mājās bet... Pasts nav tirgus, kur katrs strādā kā grib un cik grib! Latvijas pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums! Ja piemērām jums vajag uz aptieku, jūs skrienat cik varat un atskrienot ieraugāt ka it kā laiks vel ir, bet aptieka jau ir ciet! Nepatīkami, vai ne? ! Pieļauju domu, kā neesmu tāda vienīgā...

15.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Jeļenas kunze 15.07.2020

Piedošanu,laiks bija nevis 19:40 bet 20:40

Комментарии (3)

K Klientamnavtaisnība 15.07.2020

Sanāk, ka Pasts pats aizkavējās uz 40 minūtēm dēļ pircējiem, tas ir normāli? Galvenais jau uzbliezt sūdzību, nepārbaudot no sākuma darba laiku un pat nepajautājot turpat pie žalūzijām - līdz cikiem strādā. Kas par tautu... nožēlojami.

J Jeļenas kunze 15.07.2020

Kā vecs cilvēks var zināt pa nomainītu darba laiku,ja nav prasmes lietot internetu?! Visu laiku ir stradajis līdz 21! Nožēlojami bus tad,je tev vēders sāpēs un bus caureja,bet aptieka uz kuru tu skriesi bus ciet!

K Klientamnavtaisnība 15.07.2020

Nezinu, ko Jūs ēdat, ja Jums ir caureja...
Pajautāt pie žalūzijām, līdz cikiem strādā - arī vajag prasmes lietot internetu? Runa iet par ti, ka Jūs izgāžat žulti, nepārbaudor, neuzjautājot, nepārliecinoties - mūsdienās tas jau sāk besīt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы