LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Darbiniece paceltā balsī mani apkalpoja

Latvijas Pasts - Darbiniece paceltā balsī mani apkalpoja

Kā jau vienmēr nestrādāja visas kases, pasts bija pārpildīts ar cilvēkiem. Sagaidīt savu kārtas numuru, iedevu darbiniecei savu sūtījuma numuru, kuru vēlējos saņemt. Viņa aizgāja, atgriežoties atpakaļ, skaļā balsī paziņo, ka nevar atrast un tad sāk teikt, ka es jau esmu izņēmusi sūtījumu divas nedēļas atpakaļ, kaut arī paziņojumu saņēmu tikai nedēļu atpakaļ. Protams, ka sūtījumu nesaņēmu un aizgāju prom. Tagad vēl saņemu atkārtotu uzaicinājumu ierasties pastā pēc sūtījuma - tātad tas vēl tur ir! Darbiniece paceltā balsī mani apkalpoja un sūtījumu tā arī nesaņēmu.

20.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

Dattebane 21.12.2019

ar pasta nodaļām tā var gadīties. esmu dzirdējusi, ka pat pasta darbinieki attaisa preces iepakojumu vaļā, izņem preci un aiztaisa ciet. pēc tam saka, ka nav vai arī jau izņēma, lai nebūtu aizdomu. veiksmi tālāk!

Dattebane 21.12.2019

vai arī vispār atdod un tad pasūtītājs brīnās, kāpēc preces nav. :D

O Otis 21.12.2019

Trolejbusā tantes to stāstīja?

Dattebane 11.09.2020

nē, to visa mana pilsēta zināja un nodeva tādas ziņas cutiem, lai zinātu. ir kā ir ar to Kauguru pastu. 🤷🏻‍♀️

Dattebane 11.09.2020

citiem*
pardon, ser.

BondsBonds 23.12.2019

Ja tev to pateiktu klusā balsī, tev paliktu labāk?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы