LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Cenas un atkritumi

Latvijas Pasts - Cenas un atkritumi

Pārsteigums 2020 gadā, cenas mainījušās. Izziņots. Kur? Tv, radio vairs neklausās. Tagad biznesa vidē ir linkedin vai facebook. Ok. Sūtīto vēstuli samaksāju 86 centi, bet jāmet ārā aploksne. Par ko man jāpiesārņo Latvija vēl ar makulatūru? Jums tur ir valdē smadzenes?

17.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (7)

N Noboby 17.01.2020

Tā ska neklausies radio un TV nav neviena cita darīšana kā tikai Tava. Nav vērts tā stresot vienas aploksnes dēļ

M Mego izmeklētājs 17.01.2020

Līgatnes papīrfabrika pienem makulaturu

T Turkey901 17.01.2020

Biznesa vidē ir uzņēmums mājaslapa un jaunumu sadaļa/ cenu lapa, par izmaiņām pēc Jaunā Gada bija ziņots daudz un dikti, lai gab uzņēmumiem nav pienākums ziņot par cenu paaugstināšanu!

T Turkey901 17.01.2020

* uzņēmuma mājaslapa

"Pārsteigums 2020 gadā, cenas mainījušās." - tad nu gan pārsteigums. Neticēsi, bet arī degvielai cenas mainījušās, sabiedriskajam starppilsētu transportam, produktiem veikalos. Tā lūk! Vari vēl mēnesi brīnīties.
"Izziņots. Kur?" - visos vadošajos Latvijas ziņu portālos.
"Tv, radio vairs neklausās." - grāmatas, avīzes nelasa. Vārdu sakot - degradē. Ar to noteikti nav ko lepoties.
"Tagad biznesa vidē ir linkedin vai facebook." - ja tev bizness aprobežojas ar linkedIn un facebook, vari jau laicīgi izsludināt maksātnespēju, tādi nemākuļi ir dzīvotnespējīgi.
"Ok. Sūtīto vēstuli samaksāju 86 centi, bet jāmet ārā aploksne. Par ko man jāpiesārņo Latvija vēl ar makulatūru?Jums tur ir valdē smadzenes?" - kā tev pašam vispār ar smadzenēm? Papīrs ir vidē sadalās un ir arī otrreiz pārstrādājams materiāls, tā ka pat šeit tu esi iebraucis auzās, tāpāt kā visai liela daļa viszinošo Latvijas "biznesmeņu", kas nodarbojas ar plātīšanos facebook, bet pat nespēj uztaisīt sev normālu profilu, nerunājot par mājas lapu.

L Linda_J 22.01.2020

Šis portāls nepalīdz atrisināt ne šādas lietas, ne arī citādas.

T Turkey901 22.01.2020

Tāpat kā Tava īdēšana ajā portālā mēnešreižu laikā, iedzer ibumetin vai indi!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы